Українці завоювали 3 нагороди в перший день чемпіонату Європи
![Українці завоювали 3 нагороди в перший день чемпіонату Європи](/upload/resize_cache/iblock/5f1/916_537_2/5f182e6f8955301a6df8e9bed3a257a8.jpg.webp)
На чемпіонаті Європи серед юніорів представники України завоювали 3 бронзові нагороди.
У ваговій категорії до 66 кілограм відразу 2 українця піднялися на п'єдестал пошани. Євген Гончаренко і Владислав Казимиров зустрілися в чвертьфіналі. Казимиров виявився сильнішим, але поступився в півфіналі і в « бронзової » сутичці здолав борця з Кіпру. Гончаренко переміг в « утешилівці » і в боротьбі за медаль виявився сильнішим грузинського дзюдоїста.
Олег Вередіба у ваговій категорії до 60 кілограм також став володарем бронзової медалі. У плуфіналі він поступився майбутньому чемпіону континенту Валадіеру Пікарду з Франції, а потім виграв у чеха Дворчака. Для Вередіби це вже друга медаль юніорського чемпіонату Європи.
Медалістка ОІ-2020 Дар'я Белодід раніше поділилася думкою про рівень дзюдо в Україні.