Ядов: «Напередодні чемпіонату Європи я мріяв повторити свій минулорічний успіх»
![Богдан Ядов Ядов: «Напередодні чемпіонату Європи я мріяв повторити свій минулорічний успіх»](/upload/resize_cache/iblock/fc5/916_537_2/fc5df91a29e14e56a2845a23df487316.jpg.webp)
Дзюдоїст СК «Спартаківець» та збірної України Богдан Ядов в коментарі для пресслужби київського клубу розповів про завоювання бронзи на чемпіонаті Європи у Франції.
«На чемпіонат Європи я був дуже добре підготовлений і віддав всі сили, але у чвертьфіналі чомусь не повірив у свою перемогу, і, як результат, програв. Буду працювати, щоб такого більше не повторилося. Проте я все ж таки щасливий, що зміг завоювати нагороду.Напередодні ЧЄ, я мріяв аби повторити свій минулорічний успіх, адже, мені здається, що ще не було в Україні такого, щоб хтось виграв два чемпіоната Європи поспіль. Я думав, що можу стати першим, залишусь в історії (посміхається, - зауваження редакції). Але пройшло кілька днів після змагань, я все обдумав і залишилися тільки позитивні емоції.
Стосовно цілей нічого не змінилось, адже моя ціль у спорті це виграти медалі з усіх великих турнірів: чемпіонату Європи, чемпіонату світу та Олімпійських ігор. Буду працювати і намагатися в наступному році завершити те, заради чого стільки тренувався».
Нагадаємо, що ще одну медаль збірної України у Монпельє завоював Дільшот Халматов.
Коментарі 0