Гвоздик: «У США ніхто не знає Усика. Та і Ломаченка небагато пересічних громадян знають»
Ядов: «Не зміг налаштуватися на втішну сутичку на ЧС-2022 та програв»
Чемпіон Європи-2022 – про свій результат на турнірі в Ташкенті
08 жовтня 2022р. 18:49
![Богдан Ядов Ядов: «Не зміг налаштуватися на втішну сутичку на ЧС-2022 та програв»](/upload/resize_cache/iblock/a1b/916_537_2/a1b4766e277b917affc909850ee5816b.jpg.webp)
Богдан Ядов / Фото - Facebook
Чемпіон Європи-2022, український дзюдоїст Богдан Ядов прокоментував свій виступ на ЧС-2022 в Ташкенті (Узбекистан) у ваговій категорії до 66 кг.«Засмучений зараз, важко щось коментувати. Насправді змагальний день розпочався добре, але перші три сутички були дуже важкі. Усі завершились у додатковий час, а останню я ще й програв представнику Молдови Денісу Вієру».
«Неправильно казати на чемпіонаті світу: «Не зміг налаштуватись». Але, напевно, так і було. Не зміг налаштуватись на втішну сутичку і програв. Узагалі я розраховував пройти далі. До цього я програвав цьому молдовському дзюдоїсту, але цього разу був впевнений, що зможу перемогти».
«Сутичка розпочалась добре для мене: кілька разів ледь не кинув його, йому дали два зауваження. Однак так і не зміг завершити сутичку на свою користь. Після цього я дуже сильно втомився, бо і до молдованина були дуже важкі дві сутички».
Нагадаємо, бронзова призерка Токіо-2020 українська дзюдоїстка Дар'я Білодід зайняла 7-е місце на чемпіонаті світу-2022.
Коментарі 0