Бриков: «Єдиним з України бився у фіналі – тому це маленька історія»

Кікбоксер відзначив високий рівень суперників
02 липня 2023р. 17:55

Віцечемпіон Європейських ігор-2023 Тимур Бриков прокоментував свої виступи у Польщі:

Я завжди розраховую на золото. Але я вже перейшов до ваги 81 кг, де переміг на Кубку світу і став найкращим в Україні. Маю там високий рейтинг, але оскільки ліцензію на Європейські ігри я завойовував у 75 кг, тому довелося «спуститися». Трішечки важко через постійне скидання ваги, трохи виснажився. У фіналі в мене був дуже сильний супротивник – найкращий боксер Європи та світу Лука Шонія. Але гадаю, що дав йому гідний бій, і він мене запам'ятає.

Кожний бій був дуже складний і наче останній. У першому поєдинку проти фіна Яакко Хаанпаа я виграв лише один бал, віддав усі сили та був виснажений. Другий бій був із сербською зіркою кікбоксингу Александаром Коноваловим, який став чемпіоном світу у трьох вагових категоріях та перейшов заради Європейських ігор у 75. Але я з ним теж розібрався. У фіналі дещиці не вистачило, але я не засмучений, бо везу медаль до України. Кікбоксинг вперше був представлений на Європейських іграх, і я взяв «срібло». І єдиний з України бився у фіналі, тому це маленька історія.

У такий складний в Україні ніхто не забуває про спорт і про розвиток молоді. Рано чи пізно будь-яка війна завершується, а нове покоління повинно зростати здоровим, сильним та мотивованим!

Нагадаємо, що Україна завершила Європейські ігри-2023 з 41-ю медаллю.