Україна підтвердила відмову від виступів на міжнародних турнірах з тайського боксу через допуску росіян

Поки виступатимуть росіяни і білоруси українців на турнірах не буде
05 січня 17:59
Україна підтвердила відмову від виступів на міжнародних турнірах з тайського боксу через допуску росіян

Українська федерація тайського боксу направила до Міжнародної асоціації тайського боксу (IFMA) лист, в якому підтвердила наміри бойкотувати змагання через допуск росіян і білорусів до турнірів.

«У той час, коли весь цивілізований світ намагається зупинити російську агресію в Україні, IFMA на 2023 рік вирішила надати дозвіл спортсменам з тайського боксу з росії та білорусі брати участь у змаганнях, які вона організовує - у статусі нейтральних атлетів без прапора та гімну.

Це викликало хвилю справедливого обурення та гніву в українській родині тайського боксу та в інших країнах, які підтримують нас.

Ми глибоко розчаровані рішенням Міжнародної федерації та вирішили відмовитись від участі у всіх спортивних заходах, що проводяться Міжнародною федерацією, а також у Всесвітніх іграх – до усунення Федерацій тайського боксу росії та білорусі від участі у змаганнях у будь-якому статусі.

Адже жоден вид спорту не допустить виступу спортсменів з росії та білорусі на Всесвітніх іграх. Українські спортсмени не хочуть та не будуть не тільки тиснути руку, а й ступати на ринг зі спортсменом, країна якого вбиває його українську сім’ю.

Українська федерація тайського боксу розраховує на повну заборону участі росіян і білорусів у всіх міжнародних заходах проведених IFMA, навіть під нейтральним прапором. Адже якщо не буде узгодження, то не буде змагань для українських спортсменів, не буде тренерів та штату національної збірної команди України.

Ми закликаємо всі національні федерації з тайського боксу, країн-член IFMA та Європейської федерації з розумінням поставитись до нашого рішення, підтримати нас у нашій боротьбі за збереження свободи та рівноправності України та зробити свій внесок у перемогу над агресором».


Нагадаємо, Міжнародна асоціація тайського боксу ще в 2022-му році намагалася повернути росіян і білорусів під нейтральними прапорами.

Карен Агабекян
Рейтинг:
(Голосів: 0)

Коментарі 0

Увійти
Залишати коментарі на сайті дозволяється тільки при дотриманні правил.

X-Video: