Завтра 17

Україна перемогла в матчі відкриття Чемпіонату світу

Українці знищили своїх опонентів
27 жовтня 2023р. 09:46
26 жовтня о 17:30 за місцевим часом пройшов матч відкриття чемпіонату світу з міні-футболу, де зустрілися національні команди України і Алжиру. Цей турнір проводиться на острові Аль-Марджан в еміраті Рас-ель-Хайма (ОАЕ), і триватиме з 26 жовтня по 4 листопада.

Перший тайм матчу пройшов досить сумбурно. Україна пропустила першою, але зуміла зрівняти рахунок завдяки голу Дмитра Бровко зі штрафного – на момент перерви рахунок був 1:1.

У другій половині гри збірна України проявила свою перевагу, забивши в цілому 9 м'ячів (9:1). Андрій Слінкін оформив хет-трик, а ще три м'ячі Алжир забив в свої ворота.

У наступних матчах в групі C Україна зустрінеться з Таїландом (28 жовтня) і Чехією (30 жовтня). В 1/8 фіналу вийдуть по дві кращі команди з кожної з восьми груп.