« Це безумство і ганьба ». Макдональд не згоден з поразкою в бою з Тіба

Канадець розчарований рішенням суддів
18 червня 2021р. 11:55
« Це безумство і ганьба ». Макдональд не згоден з поразкою в бою з Тіба
Рорі Макдональд / Фото - pflmma.com
Екс-чемпіон Bellator в напівсередньому дивізіоні канадець Рорі Макдональд ( 22-7-1 ) поділився емоціями після спірного поразки в поєдинку з бразильцем Глейсоном Тіба ( 36-15 ). 

За словами канадського бійця, він не згоден з суддівським рішенням і вважає, що виграв в цьому поєдинку.

цитує Макдональда mmajunkie.usatoday.com.

« Я дуже розчарований. Я впевнений, що виграв цей поєдинок і все з ким я розмовляв, згодні зі мною. Це було явне пограбування. Я думав, що доміную в цьому бою. Це був важкий поєдинок, нічого крім поваги до Глесону, але однозначно перемога була за мною. Я був повністю впевнений у перемозі і дуже здивувався, коли почув вердикт першого судді. А коли оголосили повний результат, то був шокований. Ми як бійці, не повинні турбуватися про упередженість суддів. Ми повинні мати можливість зробити свою роботу і відпочивати спокійно. А це можливо тільки при компетентному і справедливому суддівстві. Ми ризикуємо своїм здоров'ям, а потім отримуємо такий результат. Це безумство і ганьба ».


Нагадаємо, що поєдинок між Тіба і Макдональдом відбувся сьогодні на арені Ocean Casino Resort в Атлантік-Сіті ( штат Нью-Джерсі, США ), в головній події турніру PFL 5. Перемогу роздільним рішенням суддів здобув бразилець.Володимир Кириченко
Рейтинг:
(Голосів: 0)

Коментарі 0

Увійти
Залишати коментарі на сайті дозволяється тільки при дотриманні правил.

X-Video: