Гловер Тейшейра програв Джамалу Хіллу. Як це було

Всі головні події поєдинку на XSPORT.ua
22 січня 07:35
Гловер Тейшейра програв Джамалу Хіллу. Як це було

Гловер Тейшейра vs Джамал Хілл


За підсумками поєдинку усі судді віддали перемогу Хіллу: 50:44, 50:44, 50:44.

5 Раунд! Тейшейрі вдалося перевести бій у партер, але, вийшовши в маунт, він втратив позицію і дозволив опоненту залізти на нього. На настилі Джамал завдавав ударів, а потім повернув поєдинок у стійку.

4 Раунд! Тейшейрі, над правим оком якого утворилося величезне розсічення, вдалося увійти в клінч, але він не втримав там опонента. Хілл у стійці продовжив розбивати ветерана, особливо доносячи свої хайкіки.

На екваторі раунду Гловер після пропущеного удару комбінацією з двох ударів потряс американця, але дозволив відновитися. Потім бійці продовжили обмін ударами.

На останній хвилині Хілл притис ветерана спиною до сітки і почав доносити в ціль удар за ударом. Це тотальне побиття колишнього чемпіона. І дивує, що рефері вирішив не берегти його здоров'я та продовжує бій.

3 Раунд! На другій хвилині раунду Хілл черговим хайкіком зміг відправити ветерана на підлогу. Хілл почав його добивати важкими ударами у гранд-ендепаунді, але Гловер все витримав.

У стійці Тейшейра не був хлопчиком для биття і атакував і потрапляв по опоненту. Але кінцівку, як і весь раунд, забрав американець. Дивує наскільки міцний Гловер.

2 Раунд! Хілл продовжив перебивати бразильця на руках, потім ще й порушив правила попаданням пальця в око та ударом нижче пояса.

Але що ж було далі? Це божевілля. Хілл вразив бразильця ударом ногою в голову. Джамал потім намагався добити Гловера і завдав йому голову серії потужних ударів. Тейшейра геройськи все витримав і перевів бій у партер.

На настилі Тейшейрі не вдалося вийти на задушливий прийом, а невдовзі Хілл зміг піднятися у стійку та продовжив обмінюватися ударами. Це божевільний бій і таке враження, що якщо кожного з цих бійців ударити рейкою по голові, то вони не похитнуться.

1 Раунд! Тейшейра спробував пройти у ногу, але опонент утримався на ногах. Потім Джамал ще й огризнувся ударами колінами у клінчі. Гловер шукає момент для перекладу і в нього вийшло б, якби опонент не був настільки фізично потужним.

На екваторі п'ятихвилинки обидва бійці потужно потрапляли один по одному у стійці, але американець влучив у чотири рази більше ударів. Наприкінці Хілл знову перебивав бразильця. При цьому, Джамал не безгрішний.

Найбільше дивує, що Тейшейра пропустив багато потужних ударів від нокаутера і навіть не скривився.

Бій розпочався!

Бійці вийшли в октагон. Зовсім скоро почнемо поєдинок.

Здрастуйте, шановні читачі порталу XSPORT.ua! Починаємо текстову онлайн трансляцію бою Гловер Тейшейра - Джамал Хілл.


У ніч на 22 січня в Бразилії в головній події турніру UFC 283 Гловер Тейшейра (33-8) проведе бій проти американця Джамала Хілла (11-1) за вакантний титул чемпіона в напівважкій вазі.

Тейшейра в січні минулого року втратив чемпіонський титул, достроково поступившись Іржі Прохазке. Також тоді бразильський ветеран перервав серію з шести перемог.

Хілл виграв три останніх бій у Джиммі Крута, Джонні Уолкера і Тіаго Сантоса. Останнім його кривдником був Пол Крейг.

Слідкуйте за прямий текстової онлайн трансляцією бою в цій новині. Зразкове початок поєдинку – 7:00 за Києвом.

Карен Агабекян
Рейтинг:
(Голосів: 0)

Коментарі 0

Увійти
Залишати коментарі на сайті дозволяється тільки при дотриманні правил.

X-Video: