22:00
live
Інформаційний марафон
23:35
Волейбол. Суперліга-Дмарт. Жінки. Прометей - Аланта

Легендарний екс-чемпіон UFC має намір провести прощальний бій восени на турнірі в Нью-Йорку

Він завойовував титул промоушена в легкій вазі
19 липня 20:58
Легендарний екс-чемпіон UFC має намір провести прощальний бій восени на турнірі в Нью-Йорку
Френкі Едгар / Фото - UFC
Екс-чемпіон UFC в легкій вазі Френкі Едгар (24-10-1) повідомив про те, що має намір завершити кар'єру після ще одного поєдинку. Френкі хоче провести прощальний бій на турнірі UFC в Нью-Йорку 12 листопада.

Цитує Едгара ESPN.

«Я виношував ідею виходу на пенсію з моменту мого останнього бою. Останні два бої, очевидно, пішли не так, як я хотів. Якщо бути чесним, я хотів би битися вічно, але це егоїстично по відношенню до моєї сім'ї і людям, які піклуються про мене».


«Я ніколи нікого не викликаю і не вибираю, зазвичай я дозволяю UFC або менеджеру Алі Абдельазізу розібратися в цьому. Але я назву ім'я, просто тому, що я думаю, що це буде бій за спадщину. Я знаю, що йому належить бій, і хто знає, як це може закінчитися, але Домінік Круз – він був чемпіоном в найлегшій вазі, коли я був чемпіоном в легкій вазі. Ми обидва серед кращих в дивізіоні. Це міг би бути забавний бій».


Відзначимо, що Едгар бився з багатьма зірками UFC. Серед них: Жозе Алдо, Бенсон Хендерсон, Бі Джей Пенн, Чед Мендес та інші.

Нагадаємо, 23 липня в Лондоні (Великобританія) на турнірі UFC Fight Night 208, Головною подією якого стане поєдинок у важкому дивізіоні між американцем Кертісом Блейдс (16-3) і британцем Томом Аспіналлом (12-2).
Володимир Кириченко
Рейтинг:
(Голосів: 0)

Коментарі 0

Увійти
Залишати коментарі на сайті дозволяється тільки при дотриманні правил.

X-Video: