22:40
live
Інформаційний марафон
00:50
Автоперегони. FIA ETCR. Етап 1. По (Франція)

Нганну: «Я на 100% згоден з тим, що говорить Джейк Пол»

Френсіс зазначив, що не відчуває в UFC свободи
20 лютого 15:56
Нганну: «Я на 100% згоден з тим, що говорить Джейк Пол»
Френсіс Нганну / Фото: UFC

Чемпіон UFC у важкій вазі Френсіс Нганну (17-3) висловився про недоліки свого нинішнього контракту з UFC і підтримав Джейка Пола.

«В останні два роки в UFC заявляли, що дають по три поєдинки кожному своєму бійцеві в рік, але я за цей час виступив всього двічі, хоча міг провести принаймні п'ять боїв.

І я відчував, що мене спеціально морозять, щоб надати фінансовий тиск і я був змушений підписати контракт, який вигідний їм. Більше я не хочу бути в такому положенні, якщо я комусь щось даю, то нехай дають мені гарантії натомість.

Наприклад, може бути так, що я підпишу контракт, але протягом року так і не зможу провести жодного поєдинку, і мені ніхто не пояснить причин, UFC просто назве що завгодно в якості причини, тому що за контрактом промоушен - суддя, присяжний і обвинувач.

Мені, як і раніше говорять, що я «вольнонайманий працівник» - може, тому, що у мене немає гарантованої щомісячної зарплати, медичного обслуговування і всього такого. Я не відчуваю себе вільнонайманим працівником, у мене немає ніякої свободи. Свобода для мене теж дуже важлива.

Раніше мені доводилося випрошувати бої. І то, як зі мною поводилися - я не хочу, щоб так було надалі. Неважливо, що стоїть на кону, так бути не повинно. Мені потрібно, щоб контракт накладав відповідальність на обидві сторони - у UFC теж є своя частина, яку вони зобов'язані виконати. Тому я не вважаю поточний контракт чесним.

Я на 100% згоден з тим, що говорить Джейк Пол. Коли він говорить про здоров'я бійців - на 100%, коли про підвищення зарплат - на 1000%. Бійці не захищені. У залі іноді бачиш хлопця, який, може бути, програв минулий бій і отримав травму, але він просто продовжує тренуватися з нею, тому що не може дозволити собі лікування, йому потрібно битися, щоб заробляти на життя. У нього контракт і все таке. Дивлячись на це, не можна сказати, що це нормально. Ні, це ненормально.

Люди заради чогось ризикують здоров'ям - по крайней мере, надавайте їм медичну допомогу.

У бійців борги, доводиться позичати гроші, щоб якось жити. Тому, навіть якщо боєць знає, що йому платять недостатньо, він не відмовляється битися, не може упустити можливість заробити. У його горла мачете, тому йому потрібен бій - як йому боротися з системою?

Це неможливо, тому бійці і миряться з усім цим. Просто втихомирюють свою гордість і продовжують займатися цим, але чим довше це триває, тим більше сили накопичується на одній шальках терезів і тим легше стає та, на якій всі бійці ».

Нагадаємо, раніше Джейк Пол дорікнув Конора Макгрегора за небажання допомагати іншим бійцям UFC зі збільшенням гонорарів.

Джерело: bloodandsweat Карен Агабекян
Рейтинг:
(Голосів: 0)

Коментарі 0

Увійти
Залишати коментарі на сайті дозволяється тільки при дотриманні правил.

X-Video: