Нокаут року. Долю бою вирішила диявольська вертуха в голову, від якої стає не по собі

Розв'язка бою на турнірі UFC Вегас 34
22 серпня 2021р. 17:38
Нокаут року. Долю бою вирішила диявольська вертуха в голову, від якої стає не по собі
Претендент на нокаут року / Фото - MMA Fighting

У головному поєдинку турніру UFC Вегас 34 в Лас-Вегасі Джаред Каннонье здобув перемогу на Келвіном Гастелумом. Бій тривав всі п'ять раундів і якимись яскравими епізодами не запам'ятався.

Однак все сповна компенсував один з поєдинків преліма. Бій між чилійцем Ігнасіо Бамондесом і американцем Рузвельтом Робертсом спочатку розвивався неспішно, бійці спочатку влаштували розвідку, після якої дуже обережно переходили до наступу.

Фото - USA Today
Фото - USA Today

Першим відправив суперника на настил Бамонлес, поступово нарощуючи перевагу. Робертс намагався перевести бій в партер, але все його старання не приносили результату. У другому раунді ситуація не змінилася – Бамондес постійно притискав Робертса до сітки і журив поодинокими ударами. Питання про те, кому дісталися перші два раунди, не стояло зовсім, тому, починаючи з третього раунду, Робертс активізувався, але його запал був швидко остуджений суперником.

У четвертому і п'ятому раундах ситуація не змінилася, і все йшло до логічного завершення – перемозі Бамондеса одноголосним рішенням суддів. Однак за вісім секунд до кінця раунду чилієць вирішив трохи розважитися і « крутанув » ефектну вертушку, яка припала точно в щелепу Робертса – той звалився в глухий нокаут.

Рефері відразу ж зупинив поєдинок. Навіть незважаючи на те, що це був один з перших боїв преліма, інтрига щодо того, хто отримає бонус від UFC за кращий нокаут вечора, відпав сам собою. Є навіть підозра, що нічого більш ефектного не буде і за весь рік.

Фото - Yahoo! Sports

Олександр Черненко
Рейтинг:
(Голосів: 11)

Коментарі 1

Увійти
Залишати коментарі на сайті дозволяється тільки при дотриманні правил.
24 серпня 2021р. 11:27
Опять скинхеды черных (афроамериканцев) бьют.

X-Video: