Петро Ян переміг Сандхагена рішенням суддів на UFC 267

Росіянин завоював тимчасовий титул в найлегшій вазі
31 жовтня 2021р. 07:15
Петро Ян переміг Сандхагена рішенням суддів на UFC 267
Фото: mmafighting.com

В Абу-Дабі на Etihad Arena відбувся ко-мейн івент турніру UFC 267, в якому екс-чемпіон Петро Ян (16-2) оскаржив тимчасовий титул в найлегшій дивізіоні з третім номером рейтингу Корі Сандхагеном (14-4), який отримав цю можливість після того, як Алджамейн Стерлінг (20-3) вирішив відмовитися від реваншу з росіянином.

Багато рухаючись по октагону, Сандхаген відбивав передню ногу Яна, попутно збиваючи з пантелику джебом. Екс-чемпіон огризався своїми лоу-киками, намагаючись дістати опонента кросом, який йому доводилося викидати здалеку, так як американець постійно розривав дистанцію. Сандхаген пробував кілька разів перевести Яна в партер, але з цього нічого не вийшло.

З другого раунду росіянин став потроху намацувати свій ритм, все частіше чіпляючи американця при зближенні. Сандхаген переключився на роботу по корпусу, тоді як Ян постійно підпирав опонента до сітки, додавши до свого боксу хльосткі мідл-кики. У третій п'ятихвилинці Ян зумів відправити Сандхагена в нокдаун, пробивши комбінацію з бек-фіста і оверхенда.

Бійці ні секунди не зменшували темп, демонструючи відточену техніку. У Сандхагена пройшло кілька успішних тейкдаунов, проте він ніяк не міг утримати опонента на землі. Ян вміло перекривався блоком, не даючи ударам американця заподіяти собі великої шкоди. При цьому Сандхаген продовжував підрубувати ногу росіянина лоу-киками, але це ніяк не впливало на пресинг з боку екс-чемпіона. На останніх секундах Ян зумів прикластися точним спінінг-киком, змусивши публіку і коментаторів буквально вибухнути від захвату.

Таким чином, Петро Ян переміг Корі Сандхагена одноголосним рішенням суддів (49-46, 49-46, 49-46)


Рене Тер Велде
Рейтинг:
(Голосів: 1)

Коментарі 0

Увійти
Залишати коментарі на сайті дозволяється тільки при дотриманні правил.

X-Video: