22:40
live
Інформаційний марафон
01:40
Автоперегони. FIA World Touring Car Cup. Етап 6. Валлелунга (Італія)

Виступаючий в UFC зрадник переманює американських спортсменів на сторону росії

Олексій Олійник, який не виділяється сильними розумовими здібностями, звинувачує захід і Україну
08 серпня 07:39
Виступаючий в UFC зрадник переманює американських спортсменів на сторону росії
Олексій Олійник

Колишній громадянин України Олексій Олійник (60-16-1), який виступає під «російською ганчіркою» та живе в США, заявив, що переконує все своє американське оточення в тому, що росія не винна у війні в Україні.

«Буває навіть в магазинах запитують, звідки ми, а ми сміємося з дружиною, вона каже: «Він з України, я з росії». Люди хапаються за голову. Ось тоді я кажу: «У вас тут не зовсім правильна інформація». Я там прожив 30 років, розповідаю, бачу, як потім у людей щось змінюється в головах. У American Top Team багатьом хлопцям пояснив, що відбувається. Пояснив, що багато засобів масової інформації підконтрольні державі і на Україні, і в Європі. Що там подають інформацію упереджено. Акцент світу зараз такий, що потрібно у всьому звинуватити росію, не розбираючись, що і як.

Звідки отримую інформацію? Багато спілкуюся з людьми. Причому з усіма. І з тими, хто живуть в росії, і в Україні, в Америці, з українцями, які живуть в Європі, з росіянами, які живуть в Європі або в інших країнах. Спілкуюся з людьми, які живуть в благополучних умовах і в неблагополучних умовах. У Харкові, Києві та на Донбасі. Спілкуюся з тими, хто сидить в бомбосховищах, отримую відео і фото».

Нагадаємо, що Олійник є одним з творців кримінальної організації «Бійцівський клуб Оплот». Олексій тісно дружив з їх главою Євгеном Жиліним, який втік у росію. де його й ліквідували.

Олійник не один раз критикував Україну, звинувачував у вбивствах, фінансував бойовиків організації «Оплот» на Донбасі та просто любив владимира путіна.

Карен Агабекян
Рейтинг:
(Голосів: 0)

Коментарі 0

Увійти
Залишати коментарі на сайті дозволяється тільки при дотриманні правил.

X-Video: