«Я тренувався, як Роккі Бальбоа». Гриценко – про підготовку до дебюту в Bellator в складі ЗСУ та рік війни

Український боєць проведе перший бій в топовому промоушені на наступний день після річниці вторгнення в Україну
24 лютого 12:50
«Я тренувався, як Роккі Бальбоа». Гриценко – про підготовку до дебюту в Bellator в складі ЗСУ та рік війни
Дмитрій Гриценко / фото - Instagram

Український боєць змішаних єдиноборств Дмитрій Гриценко (7:0) 25 лютого дебютує в топовому промоушені Bellator. Спортсмен, який від початку повномасштабної війни на Батьківщині вступив до лав Збройних сил України, у Дубліні. Ірландія, проведе бій з досвідченим італійцем Даніеле Скаттіці (12-6).  

В ексклюзивному інтерв’ю XSPORT Гриценко розповів про те, яким для нього був рік великої війни, про підготовку до дуелі, тренування в складі ЗСУ, суперника та нереальну мотивацію перемогти.

Діма, ти будеш битись 25 лютого – на наступний день після річниці вторгнення окупантів в Україну. Які твої думки щодо цього?

Взагалі спочатку планувався бій на 24 лютого, мені надіслали контракт саме на цю дату. Тобто я виступав би якраз в річницю повномасштабного наступу російських військ. Мене дуже мотивувала ця дата. Проте потім турнір змістився на один день, але це суттєво нічого не міняє.

Я буду так само нереально мотивований, не дивлячись на те, що ситуація у нас надважка і це дуже болюча тема. Хлопці захищають наші кордони, нашу країну, наших цивільних і тому я дуже мотивований вийти і перемогти.

Рік тому, коли почалась війна, ти міг уявити, що за 12 місяців будеш дебютувати в такому топовому промоушені як Bellator?

Я розраховував на контракт з Bellator до війни, коли я був на ходу, постійно виступав. Так вийшло, що я готувався на турнір на квітень, і десь собі планував, що, можливо, мені надійде пропозиція, але так як на нас напали російські війська, всі плани в мене, як і у більшості людей в нашій країні, змінились.

Тому те, що пізніше мені надійшла пропозиція від цього промоушена – це була для мене неочікувана новина.

Яким для тебе був цей рік?

Рік був надважким, як і для будь якого українця. Це був найгірший рік в моєму житті. Гіршого точно бути не може, адже колись ми з книжок читали, що таке війна, і навіть не усвідомлювали, наскільки це жахливо. Зараз я не знаю, що може бути страшніше ніж війна.

Тому це був дуже важкий рік, але завдяки тому, що ми пережили, нас тепер взагалі нічого не зламає.

До дебюту залишається зовсім трохи часу. Як твій моральний та фізичний стан?

Стан бомбово. Загалом, я ж служу в ЗСУ, і мене не відпускали на бій. Я зміг виїхати тільки за 10 днів до нього, хоча знав про поєдинок за декілька місяців. І от відповідно, я не міг виїхати, то я і не міг нормально готуватись, адже в складі Збройних сил постійно був на шикуваннях, навчаннях і тому подібному. Я тренувався як Роккі Бальбоа – в підвалі, бив голими руками по долоням хлопцям, бігав.

Останні три тижні до виїзду на бій я намагався максимально з того як міг готуватись. Я запросив до себе хлопців з Хмельницького, професійних бійців: Олександра Горшечника, Максима Пашкова, Миколу Мартинюка. Вони приїжджали разом з тренером Вадимом Пудзяхівським, допомагали мені, наборювали мене, вони постійно мінялись, гарно мене грузили. Також я запросив тренера з Києва Артема Желєва, він також мені дуже допоміг.

От з такою підготовкою я поїхав на бій. І не дивлячись на таку підготовку, не дуже вдалу, мій моральний стан – найкращий за все життя. Я ніколи не був настільки сильно налаштований, як зараз. Я завжди замотивований на поєдинки, але зараз особливо.

Коли ти прибув до Дубліна і які умови в Ірландії для останніх тренувань?

Я прилетів сюди трохи більше ніж за тиждень – у минулий четвер. Наразі в мене вже більше підводящі до поєдинку тренування, різні вправи, тренування на відчуття, на техніку. Ми зробили два гарних тренування з Яріком (Амосовим, - XSPORT), а на цьому тижні ми вже більше до ваги підходимо, на техніку працюємо.

Для мене навіть цих два тренування з ним дуже сильно допомогли, адже підготовка, як я вже казав, була не найкраща. Проте хлопці тоді мені дуже сильно допомогли, і зараз я Яріком постояв, і відчув, що знаходжусь в гарних кондиціях, що я готовий до бою.

Як ти можеш охарактеризувати суперника Даніеле Скаттіці?

Він досвідчений боєць, в нього 18 боїв в профі. Він фізично сильний, він, я б сказав, «борчуган» - постійно імітує боротьбу. Скаттіці працює з двох стійок, але з обох коряво, не зовсім зручно. Його робота в клітці це більше боротьба.

Твій меседж українським вболівальникам, які будуть дивитись шоу 25 лютого.

Я відчуваю дуже велику підтримку напередодні бою, я за неї дуже вдячний. Я постараюсь зробити все для того аби порадувати вболівальників яскравим боєм, перемогою, а також промовою після поєдинку, яку я хочу сказати.

Не пропускайте бій, дивіться, вболівайте. Слава Україні! 

Олександр Чепілко, для XSPORT.ua

Рейтинг:
(Голосів: 4)

Коментарі 0

Увійти
Залишати коментарі на сайті дозволяється тільки при дотриманні правил.

X-Video:

Рейтинг букмекерів