Пілот Мото2 Акоста вирвав перемогу у Арболіно в Америці

Іспанець здобув перемогу у напруженій дуелі на останньому колі, водночас Бендснайдер непомітно прослизнув на третю позицію
Пілот Мото2 Акоста вирвав перемогу у Арболіно в Америці
Гонка проміжного класу Moto2™, яка пройшла в рамках Red Bull Grand Prix of the Americas – не розчарувала фанів мотоспорту. Вона подарувала нам напружену дуель за перемогу, за участю двох пілотів: Педро Акости (Red Bull KTM Ajo) і Тоні Арболіно (Elf MarcVDS Racing Team).

До логічного але неочікуваного фіналу ця дуель дійшла на останньому колі, де Акоста технічно і сміливо атакував Арболіно. Це стало ще однією цеглиною у фундаменті цікавої, яскравої, а головне справжньої боротьби за титул у проміжному класі.


Боротьба за 3-тє місце також точилася протягом всієї гонки та була максимально дивною. Та внаслідок саме цієї боротьби Бо Бендснайдер (Pertamina Mandalika SAG Team) прорвався крізь групу на останньому колі та піднявся на свій дебютний подіум.

Ще до того, як у Техасі загорівся світлофор, Джейк Діксон (GASGAS Aspar Team) зазнав аварії на розігрівочному колі, що перекреслило його шанси на перемогу ще до початку гонки.

Світлофор погас, і це був ідеальний початок для Педро Акости, який зайняв внутрішню траєкторію в першому повороті, щоб захистити лідерство, перш ніж Алонсо Лопес (BETA Tools SpeedUp) прорвався вперед. Тим часом Арболіно зробив неймовірний об'їзд по зовнішній траєкторії на швидкісній ділянці, щоб вийти на 3-тє місце.

За 14 кіл до фінішу Акоста спробував збільшити відрив, натиснувши на газ, але Лопес зачепився за його заднє колесо. Та в непростому 12-му повороті Лопес скористався невеликою помилкою Акости та забрав лідерство, відкинувши пілота Red Bull KTM Ajo до 5-тої позиції.

За десять кіл до кінця, Лопес припустився помилки, що коштувала йому трьох позицій. Та всі очі були прикуті до «дуелі двох», Арболіно все ще був лідером пелетону, але Акоста висів у нього на задньому колесі.

І ось воно останнє коло. Акоста не міг бути ближчим ніж він був до заднього колеса  мотоцикла Elf Marc VDS Kalex  Арболіно. Останній дотримувався захисної тактики, але Акоста все ж таки знайшов в ній слабке місце і пройшов Арболіно на гальмуванні в тому ж славнозвісному 12-му повороті.

У італійця був ще один шанс на перемогу, коли на вході у два останні повороти. Акоста неймовірно захищався, не даючи італійцю жодного шансу. Потім Арболіно широкою траєкторією увійшов у фінальний поворот, готуючись до проходження фінішної лінії, але Акоста втримався і вирвав перемогу з відривом у 0.146 с.


Поки вся увага була прикута до лідерів, за третє місце теж точилась серйозна боротьба. Канет, який з початку дистанції був одним із претендентів на подіум (якщо навіть не на перемогу), не витримав тиску Ферміна Альдегера (BETA Tools SpeedUp) і двох пілотів QJMOTOR Gresini Moto2™ Алькоби і Салача.

За 5 кіл до кінця, Альдегер виконав успішну атаку на Канета й почав віддалятися від групи, яка його переслідувала. Канет почав швидко втрачати темп і Алькобі не знадобилось багато часу щоб відкинути співвітчизника на п’яту позицію. 

На передостанньому колі у Канета відкрилось друге дихання і йому вдалось зайняти четверте місце між Альгедером та Алькобою.

Тим часом невідомо звідки з’явившись, Бендснайдер відбив у цих трьох останнє місце на подіумі.  Алькоба завершив гонку четвертим, а його напарник Салач – довершив топ-5. Пілоти SpeedUp Альгедер і Лопез – фінішували шостим і сьомим.

Боротьба за титул в класі Moto2™ набирає розпалу і за два тижні паддок переїде в Херес-де-ла-Фронтера, де відбудеться Gran Premio MotoGP™ Guru by Gryfyn de España!Трансляція перегонів наживо на Першому автомобільному 30 квітня о 12:30. Коментатор – Антон Топчій.


Топ-10:

1. Педро Акоста – (Red Bull KTM Ajo)  

2. Тоні Арболіно – (Elf Marc VDS Racing Team) – + 0.146

3. Бо Бендснайдер – (Pertamina Mandalika SAG Team) – + 5.851

4. Джеремі Алькоба – (QJ Motor Gresini Moto2™) – + 6.049

5. Філіп Салач – (QJ Motor Gresini Moto2™) – + 7.462

6. Фермін Альдегер – (CAG Speed Up) – + 7.668

7. Алонсо Лопез – (CAG Speed Up) – + 7.715

8. Арон Кане – (Pons Wegow Los 40) – + 8.078

9. Челестіно Вьєтті – (Fantic Racing) – + 11.114

10. Мануель Гонзалес – (Correos Prepago Yamaha VR46 Master Camp) – + 12.561

Рейтинг:
(Голосів: 1)

Коментарі 0

Увійти
Залишати коментарі на сайті дозволяється тільки при дотриманні правил.

X-Video:

Рейтинг букмекерів