Вчора 9
Сьогодні 19
Завтра 0
Розгорнути Згорнути

FAVBET впроваджує верифікацію через «ДІЮ»

Доступно всім користувачам з України
24 листопада 2023р. 12:45
FAVBET впроваджує верифікацію через «ДІЮ»

Українська iGaming-компанія FAVBET продовжує вдосконалювати власні платформи для зручності гравців та анонсує інтеграцію із єдиним порталом державних послуг «Дія». Завдяки нововведенню користувачі сервісів компанії тепер зможуть всього за декілька хвилин верифікувати свій акаунт на платформі без подання додаткових документів.

Верифікація є обов’язковою умовою для гри та здійснення фінансових операцій на сайті та в застосунках FAVBET. Процедура встановлення особи гравців є вимогою українського законодавства та надійно захищає рахунки користувачів від несанкціонованого доступу.

В порівнянні з ручною верифікацією, де користувачам було необхідно самостійно завантажувати копії документів та очікувати на розгляд, авторизацію через «Дію» можна пройти всього за 2 хвилини.

Верифікація через «Дію» доступна всім користувачам з України, що мають в застосунку ID-карту або закордонний паспорт та яким на момент реєстрації виповнився 21 рік.

Окрім «Дії», користувачі FAVBET також отримали можливість швидкої верифікації через BankID з використанням популярних сервісів інтернет-банкінгу Monobank та Privat24. 

«Комфорт та безпека залишаються провідними напрямами розвитку продуктів FAVBET. Це й поліпшення інтерфейсу застосунків, і нові інструменти відповідальної гри, і, звісно, більш зручні та сучасні способи авторизації, завдяки яким користувачі можуть приєднатись до наших сервісів за лічені хвилини. Ми завжди дослухаємось до зворотного зв’язку та вивчаємо міжнародні практики, щоб кожного дня забезпечувати найкращий досвід легальної гри для сотень тисяч українських гравців», — розповідають у FAVBET.

УЧАСТЬ В АЗАРТНИХ ІГРАХ МОЖЕ ВИКЛИКАТИ ІГРОВУ ЗАЛЕЖНІСТЬ. ДОТРИМУЙТЕСЯ ПРАВИЛ (ПРИНЦИПІВ) ВІДПОВІДАЛЬНОЇ ГРИ.

Ліцензія на провадження діяльності з організації та проведення азартних ігор казино в мережі Інтернет від 20.04.2021 року, видана ТОВ «БК “ФАВБЕТ”» на підставі Рішення КРАІЛ від 05.04.2021 року за №137 із змінами та Ліцензія на провадження діяльності з організації та проведення букмекерської діяльності від 28.12.2022 року, видана ТОВ «БК “ФАВБЕТ”» на підставі Рішення КРАІЛ від 13.12.2022 року за №433.Рейтинг:
(Голосів: 0)

Коментарі 0

Увійти
Залишати коментарі на сайті дозволяється тільки при дотриманні правил.

Рейтинг букмекерів

Букмекер місяця