Михайло Федоров: «Запустили відбудову від UNITED24 в Гостомелі, Ірпені та інших містах. Шевченко відповідає за стадіон, Усик – за будинок»

Міністр цифрової трансформації України – про допомогу зірок спорту
12 січня 17:21
Михайло Федоров: «Запустили відбудову від UNITED24 в Гостомелі, Ірпені та інших містах. Шевченко відповідає за стадіон, Усик – за будинок»
Михайло Федоров / Фото - Facebook
Міністр цифрової трансформації України Михайло Федоров розповів про участь легендарного футболіста Андрія Шевченка та чинного лідера суперважкого дивізіону Олександра Усика в новому напрямку фонду UNITED24.

Цитує Федорова telesco.pe.

«Сьогодні ми в Ірпені. Запустили важливий напрямок UNITED24 – відновлення. Громадяни 110 країн донатилі на UNITED24 за цим напрямком. Зібрали майже 0,5 млрд. За ці гроші тепер міська влада зможуть відбудувати 18 будинків. Це Гостомель, Ірпінь, Бородянка, Мале, Бузова. 18 будинків – 4 300 українців. Вони зможуть отримати відновлене житло, повернутися додому. Це особливо важливо, тому що це тільки старт цього напрямку».


«За кожен будинок відповідає якась зірка. Наприклад, за стадіон – Андрій Шевченко, за будинок – Олександр Усик, Balenciaga, Imagine Dragons. Світові зірки допомагають нам зібрати гроші на конкретні будинки».


«Ми створили реєстр пошкодженого майна, туди ці будинки зареєстровані, максимально прозорий процес. Для того, щоб всі люди, які донатять могли бачити прозорість самого процесу».


Раніше Усик пожертвував 13,8 мільйона гривень фонду Newkraine на відновлення села Мощун Київської області.
Володимир Кириченко
Рейтинг:
(Голосів: 0)

Коментарі 0

Увійти
Залишати коментарі на сайті дозволяється тільки при дотриманні правил.

X-Video: