Зараз 4
Вчора 16
Сьогодні 15

Репетиція фіналу ЛЧ, « Баварія » – чемпіон, ще одна українська ліцензія на ОІ та інші топ-новини 8 травня

Ми зібрали для вас все найцікавіше
09 травня 2021р. 09:11

У суботу, 8 травня, в світі спорту сталося безліч яскравих подій. Ми відібрали для вас все найважливіше.

У другому матчі відбіркового турніру до фінального етапу чемпіонату Європи 2021 збірна України програла Швеції.

Майбутні фіналісти Ліги чемпіонів зіграли в рамках 35-го труа АПЛ в Манчестері: « Сіті » поступився « Челсі ».

У Німеччині достроково став відомий чемпіон країни, їм дев'ятий раз поспіль стала « Баварія ».

Український борець греко-римського стилю Парвіз Насибов добув ліцензію на Олімпіаду в Токіо.

В італійському Турині стартувала велосипедна багатоденка Giro d'Italia. Переможцем першого етапу став італійський спортсмен Фііппо Ганна з Ineos Grenadiers.

Стало відомо, що фінал Кубка України пройде з глядачами

Харківський « Метал » вийшов в Першу лігу.

На міжнародному автодромі в Монмело завершилася кваліфікація Гран-прі Іспанії. Переможцем став Льюїс Хемілтон.

Знайомство з майбутніми можливими суперниками ХК « Донбас » в дебютному розіграші хокейної Ліги чемпіонів.