Україна програла Швеції в другому матчі відбору на Євро-2021

Підопічні Орлова покинули Португалію з однією перемогою і одним поразкою
08 травня 2021р. 18:58
Україна - Швеція / фото - Михайло Балтакс

У португальському місті Матозіньюш пройшов другий матч відбіркового турніру до фінального етапу чемпіонату Європи 2021, в якому збірна України програла Швеції з рахунком 0: 3.

PC_mid_roll_banner

#/VIDEO_4557465#

Перший сет підопічні Володимира Орлова почали з невеликого відриву, але завдяки Ізабеллі Хаак Швеція змогла зрівняти рахунок і плавно вийти вперед, насилу записавши перший сет на свій рахунок. Старт другій частині матчу був абсолютно провальним для українок ( 1: 8 ), і хоч до середини сету підопічним Орлова вдалося трохи скоротити відставання, але змінити ситуацію в свою користь їм не вдалося.

Третя партія була схожа на першу. Завдяки замінам на майданчику з'явилися дуднік, Денисова і велікоконь і збірна України змогла ненадовго вийти у відрив, але планам на перемогу знову завадила Хаак.

Варто відзначити, що саме Хаак стала кращим гравцем матчу, набравши 27 очка.

Відбірковий турнір Євро-2021

другий матч

Швеція – Україна 3: 0 ( 27:25, 25:19, 25:18 )

На цьому етап відбіркового турніру в Португалії завершено. В активі збірної України одна перемога і одна поразка. Наступний тур стартує 14-го травня і пройде в Тбілісі, де Україна, крім ще одного раунду матчів з Португалією і Швецією, вона зіграє проти Грузії, яка не змогла приїхати до Португалії через коронавірус.