06:50
Мотоперегони. Rookies Cup 2022. Гонка 12. Арагон. Прем’єра
06:50
Спідвей. Гран-прі. Етап 7. Вроцлав

росіян допустили до турнірів з джиу-джитсу

Поки тільки в нейтральному статусі
29 вересня 10:35
росіян допустили до турнірів з джиу-джитсу

Міжнародна федерація джиу-джитсу (JJIF) на офіційному сайті повідомила про допуск російських спортсменів до змагань в нейтральному статусі.

Перед тим як зробити неадекватну заяву в JJIF відзначили, що повністю засуджують російське вторгнення в Україну.

  1. JJIF шкодує про війну, яка йде в Україні, і JJIF повністю солідарний з українським народом і Українською федерацією джиу-джитсу (Асоціація джиу-джитсу України). JJIF зобов'язується всіляко допомагати Асоціації джиу-джитсу України в їх участі в спортивних заходах JJIF.
  2. Спортсмени та допоміжний персонал спортсменів, а саме тренери або офіційні особи з Росії, будуть допущені до участі тільки в якості нейтральних спортсменів і допоміжного персоналу спортсменів. Забороняється розміщувати національну символіку, кольору і прапори де б то не було, будь то на гімнастиці або спортивному інвентарі, а також не може звучати Державний гімн Російської Федерації. Російська федерація джиу-джитсу реєструється без посилання на «Росія», будь то повністю або у вигляді абревіатури. JJIF незабаром видасть Регламент, в якому детально описується участь Російської Федерації в спортивних заходах JJIF, в якому також будуть розглядатися будь-які порушення цієї резолюції. JJIF зазначає, що в даний час не існує Білоруської федерації джиу-джитсу, яка була б членом JJIF. В іншому випадку те ж саме стосувалося б і до них.
  3. JJIF і організатор будь-якого спортивного заходу будуть однаково ставитися до всіх спортсменів і зроблять все можливе, щоб змагання були чесними і безпечними. JJIF не потерпить порушень спортивної поведінки та етики джиу-джитсу. Всі учасники повинні дотримуватися законів і правил приймаючої країни організатора ( включаючи візову політику, питання безпеки і т. д.) і повинні знати, що протести і нападки в соціальних мережах строго заборонені в багатьох країнах.
  4. Жоден офіційний представник Федерації джиу-джитсу Росії не може брати участь в будь-яких інших заходах JJIF, які не є спортивними, ні в якій якості або статус, включаючи, крім іншого, Сесію або Конгрес JJIF.
  5. JJIF зберігає в силі свої рішення від 6 березня 2022 року:

  • Припинити і відкликати будь-які функції/діяльність в уряді JJIF/JJCU і комісіях всіх посадових осіб Російської Федерації;
  • Перенести або скасувати всі заходи по джиу-джитсу, які могли бути заплановані в Росії або Білорусі, і не проводити ніяких заходів JJIF в цих країнах.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, на росії можуть мобілізувати багато спортсменів на війну з Україною.


Карен Агабекян
Рейтинг:
(Голосів: 0)

Теги

війна

Коментарі 0

Увійти
Залишати коментарі на сайті дозволяється тільки при дотриманні правил.

X-Video:

Новини за тегами