Українські спортсмени влаштували чумний вікенд перед Днем незалежності

Зорепад нагород від наших спортсменів
22 серпня 2022р. 16:39
Олександр Усик
Минулий вікенд став врожайним на медалі для українських спортсменів. Завдяки перемогам наших спортсменів, гімн України рекордна кількість разів звучав в різних куточках світу, а державний прапор піднімався на головних п'єдесталах, і все це напередодні Дня незалежності.

Сльози радості, емоційні святкування і зворушливі посвяти - XSPORT.ua зібрав в один матеріал головні досягнення українських спортсменів напередодні 31-го Дня незалежності нашої країни:
Почнемо!

Увечері п'ятниці відразу українські легкоатлетки поповнили скарбничку збірної України трьома медалями чемпіонату Європи. У фіналі бігу на 400 метрів з бар'єрами Вікторія Ткачук фінішувала другою – її час 54.30 с. Анна Рижикова показала час 54.86 і стала володаркою бронзової медалі.

А Марина Бех-Романчук завоювала перше золото нашої команди, перемогла в потрійному стрибку з результатом 15.02 м. Встановивши особистий рекорд і найкращий результат сезону в Європі, реакцію Марини на свій переможний стрибок дивіться самі:

Ранок суботи порадував дебютною медаллю для України в хай-дайвінгу, віце-чемпіонкою Європи стала Антоніна Вишиванова.

Далі українські каноїстки Людмила Лузан і Анастасія Четверікова стали чемпіонками Європи в каное-двійці на дистанції 500 метрів. Незважаючи на те, що в коментарях Лузан зізналася в тому, що після ЧС виступати на мультиспортивному Євро вкрай складно через коротку перерву між змаганнями. Вже наступного дня Людмила завоювала срібло в каное-одинчці.

І знову преместімося на чемпіонат Європи-2022 з водних видів, де віце-чемпіонками в змаганнях синхронних пар на вишці 10 м стали Софія Лискун і Ксенія Байло.

З перемоги стартувала і жіноча збірна України з волейболу, в першому матчі відбору на чемпіонат Європи-2023 українки обіграли команду Кіпру з рахунком 3:0.

Тим часом, до виходу в ринг в Джидді готувався чемпіон WBA, WBO і IBF в суперважкій вазі Олександр Усик (20-0, 13 КО), проти британця Ентоні Джошуа (24-3, 22 К ). За поєдинком нашого чемпіона стежила вся Україна, тому і з перемогою його вітали всі: починаючи від Президента Зеленського і топових українських атлетів. Сам же Усик вирішив, що найкращими за привітанням стануть поцілунок і обійми дружини, мило ж?

Ще дві медалі на мультиспортивному чемпіонаті Європи, на цей раз в спортивній гімнастиці. Ігор Радівілов став бронзовим призером в опорному стрибку, а Ілля Ковтун - віце-чемпіоном у вправах на брусах.

Чергова медаль з Риму! Олександр Горшковозов і Олег Колодій стали третіми на чемпіонаті Європи з синхронних стрибків з триметрового трампліну.

Золоту, ой, фінальну точку на чемпіонаті Європи з водних видів спорту поставив Олексій Середа, українець став найкращим в стрибках з 10-метрової вишки. свою перемогу він присвятив, природно, Україні.

Також збірна України завершила медаллю свої виступи в веслуванні на мультиспортивному чемпіонаті Європи, каноїстка Людмила Бабак стала бронзовою призеркою континентальної першості в каное-двійці на дистанції 5000 метрів. Після чого в своєму інтерв'ю Людмила заявила про проблеми у Федерації каное.

І знову Мюнхен…легкоатлетка Ярослава Магучіх стала першою українською чемпіонкою Європи в стрибках у висоту. Свою перемогу спортсменка присвятила не тільки всій Україні і ЗСУ, а й персонально партнерці по збірній Катерині Табашник, чия мама загинула через обстріли рашистами в Харкові.

Подивитися цю публікацію в Instagram

Публікація від European Athletics ( @ europeanathletics )

Також з 1 золотом і 2 бронзами з чемпіонату світу U-20 зі спортивної боротьби, який проходив в Софії, повернулися додому підопічні Артура Дзігасова і Євгенія Мягкого.

А як вам такий результат українських спортсменів за вікенд? Вдалося порахувати всі перемоги?