Вчора 4
Сьогодні 2
Завтра 1
Розгорнути Згорнути

Вражає. В Україні назвали суму відновлення розбитої росіянами спортивної інфраструктури

Гутцайт впевнений, що без інфраструктури спорту в Україні не буде
21 липня 2022р. 22:37
Вражає. В Україні назвали суму відновлення розбитої росіянами спортивної інфраструктури

Міністра молоді та спорту України Вадим Гутцайт назвав суму, в яку обійдеться реконструкція зруйнованих росіянами спортивних об'єктів.

«Нині ми займаємося підрахунком коштів, необхідних для відновлення інфраструктури. Окупанти зруйнували вже понад 111 спортивних об'єктів. Збитки орієнтовно – понад 160 000 000 доларів. Як і раніше, найбільше об’єктів зруйновано на Донбасі, який ці нелюди прийшли «визволяти». Ми все  відбудуємо і зробимо так, аби світ доєднався до нашого відновлення.

За останні два роки (до повномасштабного вторгнення рф) нам вдалося зробити стрімкий крок вперед. Лише у 2020-2021 роках побудували та реконструювали 171 об’єкт, серед яких: басейни, стадіони, спортивні майданчики, спорткомплекси та льодові арени. Це був свого роду спортивний бум, тому після Перемоги будемо робити все можливе для того, аби цю тенденцію продовжувати і надалі. Без потужної інфраструктури розвиток спорту в країні неможливий.

Так, 28 червня, в День Конституції України, ворожий снаряд прилетів на центральний міський стадіон Миколаєва. 11 липня постраждав спортивний комплекс «Металург» у Бахмуті. Й окупанти на цьому не зупиняються, все одно продовжують щодня завдавати нищівних ударів. Боляче за цим спостерігати. Боляче від усвідомлення, що багато людей фактично жили на цих об’єктах, докладали неймовірних зусиль для відбудови. І зараз всього цього вже немає».

Нагадаємо, раніше на допомогу переселенцям направили кошти, виділені на реконструкцію басейну в Маріуполі.


Джерело: 1+1 Карен Агабекян
Рейтинг:
(Голосів: 0)

Коментарі 0

Увійти
Залишати коментарі на сайті дозволяється тільки при дотриманні правил.

Букмекер місяця

Кращі казино