Збірна України з пляжного футболу вийшла на чемпіонат світу 2024 в ОАЕ

У стиковому поєдинку відбору наші переграли команду Молдови
09 липня 2023р. 20:25
фото - facebook.com/BeachSoccerWorldwide
Сьогодні в столиці Азербайджану підопічні Миколи Костенка і Олександра Корнійчука в матчі плей-оф за вихід на ЧС-2024 зустрічалися зі збірною Молдови.

Вже на 2-й хвилині Олег Зборовський відкрив рахунок після розіграшу кутового, але незабаром Леонід Подлєснов відновив рівновагу. У другій 12-хвилинці українці знову вийшли вперед завдяки точному удару Олександра Пославського, проте молдавани зусиллями Думітру Граура ще раз встановили паритет — 2:2. На самому початку третього періоду Андрій Пашко забив третій м'яч нашої команди, а ще через дві хвилини Дмитро Войтенко — четвертий. І майже відразу ж Андрій Неруш довів перевагу синьо-жовтих до трьох голів. Отже, 5:2 – перемога українців.

Таким чином збірна України візьме участь у фінальній частині чемпіонату світу в Об'єднаних Арабських Еміратах, який пройде в Дубаї з 15 по 25 лютого 2024 року.

Відбірковий турнір ЧС-2024 з пляжного футболуСтиковий матч:

Україна - Молдова 5:2

Голи: Зборовський (2), Пославський (22), Пашко (25), Войтенко (27), Неруш (29) — Подлєснов (5), Граур (23).

Україна: Неруш, Пославський, Войток, Щериця, Корнійчук, Пашко, Зборовський, А. Борсук, Заворотний, Войтенко, Левченко, Щитник.

Молдова: Істраті, Гарановський, Міце, Скіценко, Чех, Боровський, Турта, Подлєснов, Сіргі, Граур, Ігнат, Кожокарь.