Лискун та Байло здобули бронзу на етапі Кубка світу
Байло: «Це моя перша медаль на дорослому світовому рівні»
Українка прокоментувала бронзу на етапі Кубку світу
23 березня 20:59
![Байло: «Це моя перша медаль на дорослому світовому рівні»](/upload/iblock/b22/b224a6c9e8a14a5a9059f7fb22661af5.jpg.webp)
Це моя перша медаль на дорослому світовому рівні. Дуже рада, що нашим виступом ми змогли підбадьорити українців, які й досі страждають від російських ракет. Із Софією ми стрибаємо не один рік. Тому хоч і була пауза через її травму, стрибалося легко та знайомо.
До Олімпійських ігор залишилося небагато часу, і це буде моя дебютна Олімпіада. Звісно, хвилююся, адже це вже не чемпіонат України та не чемпіонат світу.
Нагадаємо, що Байло разом з Лискун завоювали бронзу у синхронних стрибках з 10-метрової вишкив.
Коментарі 0