Вчора 2
Сьогодні 1
Завтра 0
Розгорнути Згорнути

Болюх став 4-м в голосуванні за кращого юного спортсмена Європи в літніх видах спорту

Український стрибун в воду висловив подяку своєму народові
07 жовтня 2023р. 08:41
Болюх став 4-м в голосуванні за кращого юного спортсмена Європи в літніх видах спорту
Болюх та Середа / Фото - Getty Images
В рамках Генеральної асамблеї Європейських олімпійських комітетів (ЕОК) були названі імена власників XII Премії Петра Нуровського.

Український стрибун в воду Кирило Болюх зайняв 4-е місце за підсумками фінального голосування за звання кращого юного атлета в літніх видах спорту в Європі.

Цитує Кирила прес-служба НОК України.

«Я вдячний за підтримку Європейських олімпійських комітетів. Сьогодні я можу стояти тут перед вами завдяки допомозі, яку отримала українська збірна після того, як 24 лютого 2022 року в нашу країну прийшла війна. У 2022 році я завоював дві срібні медалі на чемпіонаті Європи, в цьому році став дворазовим чемпіоном Європейських ігор. Це нагороди для українського народу, який, незважаючи ні на що, залишається сильним і непохитним і мотивує і мене йти вперед!».


Перше місце розділили між собою представник Туреччини Кузей Тунчелі (Плавання) і німкеня Дар'я Варфоломєєв (Художня гімнастика).

У цьому сезоні 16-річний спортсмен став срібним призером ЧС в синхронних стрибках з 10 м вишки і чемпіоном Європейських ігор в парі з Олексієм Середою (10 м вишка). Також Кирило завоював золото в синхронних стрибках з 10 м вишки змішаних пар разом з Ксенією Байло.
Володимир Кириченко
Рейтинг:
(Голосів: 0)

Коментарі 0

Увійти
Залишати коментарі на сайті дозволяється тільки при дотриманні правил.

Букмекер місяця