Кваша: «Соромно, що особистий тренер Середи використовує неповнолітнього атлета, нацьковуючи на мене заради помсти»

Наставник збірної України – про слова титулованого стрибуна в воду<br>
05 жовтня 2022р. 17:41
Кваша: «Соромно, що особистий тренер Середи використовує неповнолітнього атлета, нацьковуючи на мене заради помсти»
Ілля Кваша / Фото - Facebook
Головний тренер збірної України зі стрибків у воду Ілля Кваша відреагував на критику з боку триразового чемпіона Європи та срібного призера ЧС-2022 Олексія Середи.

«Дано: війна в країні».
    

«Що маємо: 16-річний спортсмен дає свою оцінку, як працює головний тренер зі стрибків у воду. Я навіть бачу ситуацію, коли Олексій приходить на тренування, і замість того, щоб думати про своє майбутнє, думає про роботу Іллі Кваші. Звичайно, тут почерк не 16-річного талановитого спортсмена, який думає про стрибки в воду».


«Соромно, що особистий тренер використовує неповнолітнього атлета, дезінформуючи його, котрі дають ніякої інформації, нацьковуючи на мене заради помсти. Чи не таке передбачає Статут Федерації в частині: «розвивати усіма способами стрибки в воду». Ми всі вітаємося поза басейном, на жаль, Олексію не дають можливості зі мною поспілкуватися».


«Ну, хоч тут відповім на його питання: тренер Олексій був проінформований у доступній формі дзвінка та повідомлення про умови НТЗ в Берліні. Але, на жаль, зі мною особистий тренер Олексія відмовляється спілкуватися, як і не дозволяє це робити талановитому атлету. Прикро, що під час війни таке відбувається в команді».


Кваша також надав скріншот листування з тренером Середи Тамарою Токмачовою, який, на його думку, доводить сказане ним в коментарі.

Раніше Федерація України зі стрибків у воду звернулася до міністра молоді та спорту Вадиму Гутцайту з проханням розірвати контракт з тренером збірної Квашею.
Джерело: ua.tribuna.com Володимир Кириченко
Рейтинг:
(Голосів: 0)

Коментарі 0

Увійти
Залишати коментарі на сайті дозволяється тільки при дотриманні правил.

X-Video: