Володар двох золотих медалей Європейських ігор-2023 Середа пропустить індивідуальні змагання
Середа: «Мені хотілося перемогти та завоювати ліцензію на Олімпіаду в Парижі»
Український стрибун в воду – про проблеми зі здоров'ям під час Європейських ігор-2023
10 липня 2023р. 18:21
![Олексій Середа Середа: «Мені хотілося перемогти та завоювати ліцензію на Олімпіаду в Парижі»](/upload/resize_cache/iblock/61c/916_537_2/61c1bf0360731de5afa03abe5c346e67.jpg.webp)
Олексій Середа / Фото - Getty Images
Титулований український стрибун в воду Олексій Середа поділився думкою про свій результат на Європейських іграх в Кракові (Польща).Європейські ігри пройшли для вас дуже результативно. Чи задоволені, що продемонстрували на цих змаганнях?
«Так, я можу сказати, що дві золоті медалі, які у мене були після двох стартів, для мене є показником стабільності. В індивідуальних стрибках я теж розраховував на золото. Мені хотілося перемогти і завоювати ліцензію на Олімпійські ігри в Парижі. Але через проблеми зі спиною у мене не вийшло вийти на старт».
Відзначимо, що на Європейських іграх Олексій завоював 2 золота.
А тим часом збірна України зі стрибків у воду визначилася зі складом на чемпіонат світу-2023, який відбудеться в Фукуоці з 14 по 22 липня.
Коментарі 0