Середа: «Підписав лист, щоб Квашу прибрали з посади головного тренера збірної України»

Титулований спортсмен – про конфлікт з наставником команди
11 жовтня 2022р. 18:51
Середа: «Підписав лист, щоб Квашу прибрали з посади головного тренера збірної України»
Олексій Середа / Фото - Twitter
Триразовий чемпіон Європи і срібний призер ЧС-2022 зі стрибків у воду Олексій Середа розповів про свої стосунки з головним тренером збірної України Іллею Квашею.

Незважаючи на те, що сезон вийшов для вас досить успішним, його затьмарив конфлікт у збірній між головним тренером Іллею Квашею та спортсменами. Зокрема, наскільки я чула, вас головний тренер не включив до складу команди для підготовки до сезону, яку оплачувало міністерство спорту.

«Нас спонсорує президент нашої федерації Ігор Лисов, тож я цього навіть не відчув. Мій особистий тренер намагається закрити мені очі на все це. У мене було все, що мені потрібно.».


«Також на початку війни я отримав 29 тисяч гривень від Фонду солідарності МОК. Дякую за це. Але основну частину коштів виділив глава федерації. І завдяки моєму особистому тренеру Тамарі Володимирівні Токмачовій я не відчував усіх цих проблемних моментів, вона намагалася мене захистити, бо й своїх проблем вистачало. Треба було тренуватися, плюс у мене тато залишається у Миколаєві, який постійно обстрілюють. І якби вона мені розповідала абсолютно все, то навіть не знаю, як би я взагалі готувався».


А коли головним тренером призначили Іллю Квашу, у вас була з ним якась розмова про нюанси підготовки, вашу роль у команді, обговорювали ваші стрибки чи якийсь план робіт?

«Ні, нічого не було. Після початку повномасштабної війни я виїхав спочатку до Словаччини, а потім приєднався до хлопців та дівчат із команди у німецькому Аахені. Нас було чоловік шість, і я продовжував тренуватися з Тамарою Токмачовою, бо це мій особистий тренер. І я не бачу жодного сенсу обговорювати щось із Іллею Квашою, бо для мене це незрозуміло. Людина не має досвіду, вона ніколи не тренувала до того моменту, коли стала головним тренером».


«З Іллею Квашою у нас не було жодних розмов щодо подальшої підготовки там на змаганнях. За весь минулий сезон ми з ним нічого не обговорювали. Він ніяк мені не допомагав і нічого не коригував у моїй підготовці. Влітку я разом з іншими спортсменами нашої команди підписав листа, щоб Іллю Квашу прибрали з посади головного тренера».


Нагадаємо, глава тренерської ради Федерації України зі стрибків у воду і тренер Ілля Целютін опублікував лист на ім'я міністра спорту Вадима Гутцайта, в якому тренери і спортсмени просять припинити повноваження Кваші.

Джерело: news.obozrevatel.com Володимир Кириченко
Рейтинг:
(Голосів: 0)

Коментарі 1

Увійти
Залишати коментарі на сайті дозволяється тільки при дотриманні правил.
11 жовтня 2022р. 21:57
Маленький гімнюк

X-Video: