Середа – про Квашу: «У нього є заслуги, як у спортсмена, а де ж результати, як тренера? Наприклад, я не хочу бути піддослідним мишеням»

Титулований стрибун в воду розкритикував наставника збірної України
04 жовтня 2022р. 21:56
Середа – про Квашу: «У нього є заслуги, як у спортсмена, а де ж результати, як тренера? Наприклад, я не хочу бути піддослідним мишеням»
Олексій Середа / Фото - Facebook
Триразовий чемпіон Європи та срібний призер ЧС-2022 зі стрибків у воду Олексій Середа вважає, що головний тренер збірної України Ілля Кваша не має належних заслуг та компетентності.

«В команді все так, як було. Важко. Для мене ще є ряд незрозумілих речей, які мені так ніхто і не пояснив. Як можна призначати головним тренером людини, який зовсім не має досвіду і чому я повинен з ним тренуватися? Так, у Іллі Кваші є заслуги, як у спортсмена, а де ж результати, як тренера? Наприклад, я не хочу бути піддослідним мишеням».


«Всі ці медалі, які я отримав в цьому році, – це аж ніяк не заслуга головного тренера, він не має ніякого відношення до них. Також до цих пір немає відповіді, чому на збір до Берліна (на той час я тренувався в Аахені) мене викликали без мого особистого тренера та не поставили її навіть до відома, не сказали, що мені потрібно кудись їхати».


«Ми всі, спортсмени та тренери, звернулися до нашого міністра молоді та спорту Вадиму Гутцайту з проханням розірвати контракт з Квашою і оголосити новий конкурс на посаду головного тренера збірної. Маю велику надію, що ми будемо почуті і вся ця ситуація зовсім скоро закінчиться. Вже хочеться нормально тренуватися і далі продовжувати завойовувати медалі для України».


Раніше Федерація України зі стрибків у воду звернулася до міністра молоді і спорту Вадиму Гутцайту з проханням розірвати контракт з тренером збірної Квашою.
Джерело: ukrinform.ua Володимир Кириченко
Рейтинг:
(Голосів: 0)

Коментарі 1

Увійти
Залишати коментарі на сайті дозволяється тільки при дотриманні правил.
5 жовтня 2022р. 23:47
Люди добрі, схаменіться. Ну не можна публікувати такі безграмотні матеріали.

X-Video: