Зараз 2
Вчора 4
Сьогодні 9
Завтра 19
Розгорнути Згорнути

Середа – про золото Європейських ігор-2023: «Ми дуже помилилися в одному зі стрибків – але це спорт, і тут все може бути»

Українцям не було рівних у стрибках з 10-метрової вишки
26 червня 2023р. 09:59
Середа – про золото Європейських ігор-2023: «Ми дуже помилилися в одному зі стрибків – але це спорт, і тут все може бути»
Фото: НОК України

Олексій Середа та Кірілл Болюх прокоментували золотий виступ у синхронних стрибках з 10-метрової вишки на Європейських іграх-2023:

Середа

Ми налаштовувались на золоту медаль, але планували набрати за 400 балів (результат українців склав 398.70). Ми дуже сильно помилилися в одному зі стрибків. Але, як то кажуть, це спорт і тут все може бути. Тому перше місце сьогодні – це дуже добрий результат для нас, це наша перша спільна золота медаль чемпіонату Європи, і ми дуже щасливі.

Стрибок на три бали для нас – це дуже погано. Але це спорт, і британці такий самий стрибок також зробили на три бали. Тому, можна сказати, що це був такий геніальний хід від нас (посміхається). Ми помилились, вони трохи розслабились, і ми все ж змогли виграти золото.

Болюх

Що подумали після невдалого стрибка? Не знаю, як Олексій, але я трішки засмутився. Але ми зібралися і зробили дуже гарну останню спробу.

Нагадаємо, що збірна України йде третьою у медальному заліку Європейських ігор-2023.

Олег Шумейко-молодший
Рейтинг:
(Голосів: 0)

Коментарі 0

Увійти
Залишати коментарі на сайті дозволяється тільки при дотриманні правил.

Рейтинг букмекерів

Букмекер місяця