22:40
live
Інформаційний марафон
00:50
Автоперегони. FIA ETCR. Етап 1. По (Франція)

Гребеножко: «Для мене в пріоритеті дзюдо - хочу відібратися на Олімпіаду»

Українська самбістка - про перемогу на чемпіонаті світу-2021
18 листопада 2021р. 12:22
Гребеножко: «Для мене в пріоритеті дзюдо - хочу відібратися на Олімпіаду»
Юлія Гребеножко / Фото - Facebook
Чемпіонка світу з самбо Юлія Гребеножко в прямому ефірі «Українці радіо: Чернігів» розповіла про свою підготовку до планетарного форуму-2021.

«Летом я брала участь в чемпіонаті Європи, де посіла третє місце. Це стало мотивацією довести на чемпіонаті світу, що я зможу показати результат краще ».


«Літом ми готувалися до чемпіонату світу, майже не відпочивали. У той же час проходив Кубок України, де керівництво Федерації брало остаточне рішення, хто з моєї вагової категорії поїде на ЧС. Крім мене була ще одна дівчинка, яка претендувала на це місце, але я виграла Кубок України і вже остаточно вибрали мене ».


«Ми готувалися в тому числі на закордонних зборах - в узбецькому Чирчику. Ми там були 12 днів, жили і тренувалися з узбецької національної збірної. За день до зважування ми переїхали в Ташкент і зупинилися в готелі ».


«Я починала свій шлях з дзюдо, а самбо - це як прикладна боротьба. Для мене в пріоритеті дзюдо. Я хочу відібратися на Олімпійські ігри і показати гідний результат. Думаю, що тренера і команда допоможуть мені з цим ».


Нагадаємо, збірна України на ЧС-2021 завоювала шість медалей : одну золоту, три срібні та дві бронзові.
Володимир Кириченко
Рейтинг:
(Голосів: 0)

Коментарі 0

Увійти
Залишати коментарі на сайті дозволяється тільки при дотриманні правил.

X-Video: