Вчора 2
Сьогодні 21

Руднев - чотириразовий чемпіон світу. Збірна України результативно провела фінальний день ЧС-2021

У національній команди третє місце в загальному заліку у жінок і в розділі бойового самбо
15 листопада 2021р. 08:34
Владислав Руднев / Фото: Федерація самбо України

У Ташкенті пройшов завершальний день чемпіонату світу з самбо, в рамках якого збірна України завоювала шість медалей: одну золоту, три срібні та дві бронзові.

У ваговій категорії до 79 кг в бойовому самбо золоту медаль завоював Владислав Руднєв, Для якого це вже четвертий титул чемпіона світу.

Срібні медалі завоювали Галина Ковальська (До 80 кг) , Анастасія Комович (Від 80 кг) і Олексій Моїсеєв (Від 98 кг).

Бронзові нагороди виграли Ярослав Давідчук (До 98 кг) , Петро Давиденко (До 88 кг, бойове самбо).

Збірна України на чемпіонаті світу завоювала вісім медалей: дві золоті, три срібні та три бронзові.

Також національна команда в загальному заліку зайняла треті місця у жінок і в розділі бойового самбо.

Нагадаємо, раніше Юлія Гребеножко принесла Україні першу золоту медаль на чемпіонаті світу.