14:00
Телемагазин
09:45
Теніс. Кубок Девіса. Півфінал

Скелетон і шолом українського атлета прикрасили унікальним дизайном

Зимові види спорту завжди приваблюють своєю красою, швидкістю і видовищністю
21 вересня 2021р. 19:57
Скелетон і шолом українського атлета прикрасили унікальним дизайном

20 вересня в столичному PM Hall за підтримки Parimatch Ukraine відбулася презентація сезону 2021/2022 федерації бобслею і скелетона України.

На початку презентації Head of Sponsorship Parimatch Ukraine Філіп Орлов наголосив на важливості підтримки розвитку українського спорту для компанії: « Зимові види спорту завжди приваблюють своєю красою, швидкістю і видовищністю. Всі ми з нетерпінням чекаємо початку Ігор і хочемо бачити там більше українських атлетів. Саме тому компанія Parimatch Ukraine завжди готова підтримувати наших спортсменів. Адже ми розуміємо, наскільки важкий їх праця і яке значення для країни і уболівальників мають їх перемоги ».

Президент федерації і головний тренер збірної України з скелетону, Михайло Гераскевич розповів про план підготовки національної команди до змагань, на яких будуть розігруватися зимові Олімпійські ліцензії Пекіна 2022. У відборі братимуть участь Владислав Гераскевіч в скелетоні і Лідія Гунько в монобобе, а також екіпаж у складі Лідії Гунько і Ірини Ліщінской в боб-двійці. У період до 17 січня будуть підсумовуватися результати восьми змагань, за результатами яких в Пекін потрапляють 25 кращих в скелетоні, 20 в жіночому монобобе і 20 в жіночому боб-двійці. Перші змагання пройдуть в австрійському Інсбруку вже на початку жовтня.

Лідери збірної, Владислав Гераскевіч і Лідія Гунько поділилися деталями підготовки до відбору в Пекін 2022. Зараз Владислав, Лідія і Ірина провели ряд зборів, на яких відпрацьовували стартовий розгін на льодових естакадах в Литві і Німеччині. Вже 24 вересня збірна відправляється на збори до Німеччини і Китай. А звідти вже на перший етап Кубка світу в Австрію.

Особливою родзинкою заходу стала презентація скелетона і шолома, які будуть використовувати Владислав Гераскевич в сезоні 2021/2022. Розмальовка скелетона і шолома Владислава виконаний ексклюзивно художниками компанії « Тонко Спорт ».

Михайло і Олексій розповіли, чим саме надихалися в роботі над цим проектом. Ну і вже доброю традицією стає присутність карти України з українським Кримом, на цей раз на скелетоні, на якому Владислав Гераскевич буде боротися за олімпійську ліцензію, і сподіваємося, вже через кілька місяців буде відстоювати честь нашої держави на зимовій Олімпіаді 2022 в Пекіні. За словами художників, після спілкування з атлетами в дизайні шолома, скелетона і боба були використані прагнення Владислава, Лідії і Ірини до досконалості і бажання якомога яскравіше представляти Україну на міжнародній арені.

 

Рейтинг:
(Голосів: 2)

Коментарі 0

Увійти
Залишати коментарі на сайті дозволяється тільки при дотриманні правил.

X-Video: