Романчук встановив олімпійський рекорд в плаванні на 800 м вільним стилем

Така дистанція була вперше представлена на Олімпіаді
27 липня 2021р. 16:05
Михайло Романчук / фото - Getty Images

Український плавець Михайло Романчук в попередньому запливі на 800 метрів вільним стилем на Олімпіаді встановив рекорд турніру і рекорд України.

Він виграв свій заплив і показав час 7.41,28. Романчук пройшов у фінал з найкращим результатом.

Дистанція 800 метрів вільним стилем вперше представлена на Олімпіаді. Тому попереднього рекорду не було.

П'ятиразовий чемпіон Європи побив власний рекорд України, який встановив в 2019 році в Стокгольмі – 7.42,49.

Михайло Романчук виграв попередній заплив на 800 метрів вільним стилем і вийшов у фінал Олімпійських ігор.