Байндль не зуміла вийти у півфінал турніру в Італії
Байндль не змогла пробитися до чвертьфіналу турніру у Німеччина
Катерина у двох сетах поступилася четвертій сіяній
![Байндль не змогла пробитися до чвертьфіналу турніру у Німеччина](/upload/iblock/8eb/8ebfcc780afea7e190a66c5dcc110dac.jpg.webp)
Фото: btu.org.ua
Катерина Байндль (WTA, 310) у другому колі турніру серії Challenger у німецькому Гамбургу поступилася четвертій сіяній Анні Бондар (WTA, 94) 6:7 (5), 3:6.
За 2 години 20 хвилин на корті українка реалізувала 1 брейк-поінт з шести та двічі помилилася при подачі. Угорка зробила 3 ейси та 2 брейки. Це була перша очна зустріч тенісисток.
Коментарі 0