Розгорнути Згорнути

Беккер: «Я очікую, що Джоковіч виграє один або два турніри Великого шолома»

Також екс-перша ракетка відзначила молоде покоління
19 грудня 2023р. 13:47
Шестиразовий переможець турнірів серії Grand Slam Борис Бекер поділився очікуваннями від виступів серба Новака Джоковича наступного року. Наводить слова Tennis Majors.

Новак домінує на тенісній сцені: він виграв три з чотирьох турнірів Grand Slam у 2023 році, а також став другим на Wimbledon, програвши у чудовому фіналі з Алькарасом. Для мене це був найкращий матч року. За всієї поваги до всіх інших переможців матч Джоковіча з Алькарасом був неймовірним.

У травні наступного року Джоковічу виповниться 37 років, тоді як Алькарас і компанія стануть кращими та досвідченішими. Найкраще, що може статися, – Джоковіч залишиться сильним, а молоде покоління наблизиться до нього.

Так, я, як і раніше, очікую, що Джоковіч виграє один або два ТБШ наступного року. Але я також вважаю, що Алькарас та інші молоді спортсмени частіше заважатимуть йому. Сподіваюся, що суперництво між найуспішнішим тенісистом усіх часів та рештою тенісного світу триватиме довго, бо ми, любителі цього виду спорту, лише виграємо від цього.

Раніше повідомляли, що Алькарас буде змушений грати на Australian Open-2024 без тренера.