Розгорнути Згорнути

Дарина Снігур: « З Ларисою Савченко не працюю з березня »

Коротко – про підсумки квалу Roland Garros, тренера і Вімблдонської картці
09 червня 2021р. 22:58

Українка Дар'я Снігур поступилася в першому раунді кваліфікації Roland Garros. Однак її поразка точно піде їй в актив. Негрунтова Дарина дала бій найбільш рейтинговою тенісистці в її чвертьфінальної осередку Елізабетта Коччаретто ( 9-я сіяна ) – 3: 6, 6: 2, 1: 6. Журналіст XSPORT став очевидцем поєдинку і підтверджує, що з таким рівнем наша спортсменка могла розраховувати на успіх, якби жереб був до неї трохи поблажливіше.

« Дійсно, сам матч мені сподобався. Провела мало не кращий матч на грунті, хоча покриття мені абсолютно не підходить. У першому сеті вирішив один брейк, а в другому вела 3: 0 і після двох програних геймів повернулася в гру, зрівнявши рахунок по сетам. На жаль, в третій партії за рахунку 1: 1 довгий гейм пішов на користь італійки, який і став вирішальним ».

Якщо ти грала добре, то італійка – прекрасно. Вона майже не помилялася.

Вона стоїть в 120. Відчувався її рівень. Хоча б за тим показником, що вона взагалі не робила подарунків.

Стежила за її подальшим просуванням?

Бачила вона дійшла до фіналу і витягла LL в основну сітку. Ситуація нагадує торішню. Тоді потрапила на сіяну Барбару Хаас, і вона в підсумку також пробилася в основну сітку. Поки кваліфікаційна сітка не на моєму боці, але так само буде не завжди?

У минулому році ти говорила, що на мейджор береш дві ракетки. У другому сеті у тебе лопнула струна.

На цей раз я взяла в Париж три ракетки, так що хвилювань на цей рахунок вдалося уникнути.

Ми з тобою розмовляли напередодні старту Roland Garros. Щоб зафіксувати – ти розлучилася з багаторічним твоїм тренером Ларисою Савченко?

Все вірно. Ми припинили співпрацю з березня. До турніру мене готував мій спаринг Юрій Кривий з Міжнародної тенісної академії.

У Париж ти приїхала з татом. Що сказав ментальний тренер після матчу?

Незважаючи на поразку, похвалив. Сказав, що матч вийшов і хоче, щоб я не займалася самоїдством і ні вінілу себе.

Що далі за графіком?

Планую « 100k » в Ноттінгемі-2, а 21 червня починається кваліфікація на Wimbledon, на яку я записалася.

Як ти оціниш надії на wild card в основу за перемогу в юніорському розряді позаминулого року?

Певні надії є, але все ж варто дочекатися офіційної інформації від організаторів. Яким би не був вердикт, необхідно зберігати емоційний настрій: будь то кваліфікація або основна сетка.