Димитров - про вихід півфінал Індіан-Уеллса: «Потрібно продовжувати боротися і вірити в себе»
![Григор Димитров Димитров - про вихід півфінал Індіан-Уеллса: «Потрібно продовжувати боротися і вірити в себе»](/upload/resize_cache/iblock/71e/916_537_2/71effed70550c42fa83a0b80227c06d4.jpg.webp)
28-я ракетка світу, болгарин Григор Димитров насилу вийшов в півфінал Masters в Індіан-Уеллсі, обігравши в матчі 1/4-й поляка Хуберта Гуркача У післяматчевому інтерв'ю. прес-службі ATP підвів підсумки матчу, а також висловився про майбутню зустріч с Кемероном Норрі.
«Я продовжував боротися. Після першого сету мені було дуже важко налаштувати приціл. Я трохи втомився після попереднього матчу, у мене було занадто мало часу на відпочинок. Але я відчував, що якийсь запас ще є. Я знав, що потрібно додати і грати агресивніше.Я почав трохи краще читати його подачу, створювати собі більше шансів. Продовжувати боротися і вірити в себе, і це принесло мені перемогу.
Зараз я намагаюся знову увійти в хороший ритм на корті і жити без болю (в цьому році у Димитрова були травми спини і стопи). Я прокидаюся, відчуваю, що тіло в порядку, і це додає мені впевненості. Я насолоджуюся кожним днем.
Говорячи про Норрі, я взагалі не здивований, що він дійшов до півфіналу. Він здорово грає, проводить відмінні матчі. Дуже небезпечний суперник, дуже вмілий. З ним буде непросто ».
Нагадаємо, в своєму матчі Норрі переміг Шварцмана.