Вчора 0
Сьогодні 0

Джокович допоміг Медведєву відігратися з 0:2 по сетах проти Оже-Алльясіма

Друга ракетка світу розповів, за рахунок чого зробив камбек в чвертьфіналі Australian Open
26 січня 2022р. 16:41

Друга ракетка світу Данило Медведєв розповів, за рахунок чого йому вдалося обіграти канадця Фелікса Оже-Алльясіма в чвертьфіналі Australian Open.

По ходу матчу суперник росіянина вів 2: 0 по сетам, а також мав матч-бол в четверте партії :

«Поняття не маю (сміється).

Якщо конкретно про матчбол - я добре подав. Якби була друга подача - хто знає.

Якщо про матч в цілому... Забавно, я зазвичай виходжу на матч з цілою сумкою речей: шість футболок, три пари кросівок, її навіть важко застебнути. А тепер вона порожня. Ось такий матч.

Я грав не кращим чином, а Фелікс був неймовірний. Подавав неймовірно, задавлював мене. Я не знав, що мені робити.

Не знаю, чи сподобається людям, але я запитав себе: «А що б зробив Новак?»Він один з найбільших чемпіонів - як і Рафа з Роджером, вони виграли багато таких матчів.

І я подумав, що змушу його працювати. Якщо хоче виграти, нехай бореться за кожне очко. Навіть якщо буде вести 5: 0, 40: 0, я буду його вимотувати на наступний матч. Буду боротися до кінця.

Це спрацювало. Мені вдалося додати.

Забавно, на тай-брейку третього сету, коли була перерва і закривали дах, я відчув, як моя гра змінюється. Я відчув, що можу пробивати і краще подавати. Відчув, що почав грати краще.

У першому сеті на тай-брейку я страшенно потів і навіть зробив пару подвійних помилок, тому що долоню була слизька. Я не міг закрутити м'яч. Я був дуже засмучений, намагався змінювати напульснікі. Так що дах допомогла і потіти менше ».

Кращий результат Медведєва на Australian Open - фінал в минулому році, коли він в трьох сетах поступився Новаку Джоковичу Серба, як ви всі пам'ятаєте ,. в цьому сезоні в Мельбурн не пустили.

У півфіналі Медведєв зіграє проти Стефаноса Циципаса Ці тенісисти вже зустрічалися на даній стадії турніру в 2021 році і тоді Медведєв впевнено виграв в трьох партіях.

Джерело: sports.ru Сергій Остапенко