Джокович: «Хочу гарантувати собі лідерство в рейтингу. Це основна причина, по якій я приїхав на Masters в Париж »
![Новак Джокович Джокович: «Хочу гарантувати собі лідерство в рейтингу. Це основна причина, по якій я приїхав на Masters в Париж »](/upload/resize_cache/iblock/af5/916_537_2/af5bf8f2edfe4022b125a050525c4642.jpg.webp)
Перша ракетка світу сербський тенісист Новак Джокович вийшов в 1/2 фіналу хардового Masters в Парижі. У чвертьфіналі змагань Новак здолав американця Тейлора Фрітца (6: 4, 6: 3).
У післяматчевому інтерв'ю прес-службі турніру Джокович підвів підсумки дуелі з Фрітц, а також назвав головну причину, чому він вирішив взяти участь в цьому турнірі.
«Після US Open я не грав два місяці, тоді як всі інші практикувалися на турнірах. Потрібно було активно попрацювати перед Парижем, хоча це все одно не ідеальна підготовка до Masters. Перший матч я провів добре, а сьогодні все пройшло гірше. В кінцівках сетів я діяв слабо. Не можна допускати такі помилки.Сподіваюся, що зможу забезпечити собі лідерство в рейтингу за підсумками сезону вже на цьому тижні. Це головна причина, по якій я приїхав до Парижа.
Якщо немає, то у мене буде ще один шанс в Турині ».
Відзначимо, щоб гарантувати собі перше місце в чемпіонській гонці за підсумками сезону Джоковину потрібно вийти у фінал Masters.
Нагадаємо, Звірівши і Медведєв також битимуться за путівку в фінал.
Коментарі 0