Джокович зіграє у фіналі турніру в Римі з надаля

Серб обіграв Сонего на шляху у вирішальний матч на Мастерсі в Італії
16 травня 2021р. 09:40
Новак Джокович / фото - Getty Images

Перша ракетка світу, серб Новак Джокович здобув перемогу над італійцем Лоренцо Сонего в півфіналі турніру Internazionali BNL d'Italia – ATP Tour Masters 1000 в Римі ( Італія ) з рахунком 6: 3, 6: 7 ( 5 ), 6: 2.

33-річний серб проведе свій другий фінал в цьому році. Для перемоги над 33-й ракеткою світу Джоковичу треба було приблизно 2 години і 45 хвилин. Нагадаємо, що обидва гравці раніше сьогодні виграли в двох зустрічах: Новак Джокович здолав Стефаноса Циципаса, А Лоренцо Сонего був сильніше Андрія Рубльова. Для 26-річного італійця це був дебютний півфінал на Майстер в кар'єрі. Сонего виграв в першому матчі проти Джоковича на турнірі у Відні в минулому сезоні.

Новак Джокович проведе свій 11 фінал на Мастерсі в Римі. У вирішальному матчі він зіграє проти Рафаеля Надаля. Серб веде в статистиці особистих зустрічей з іспанцем 29-27, Надаль виграв в 4 їх останніх поєдинках на грунті. В останній раз Джокович обігравав його на ґрунтовому покритті ще в 2016 році на італійському Мастерсі. Для Джоковича і Надаля це буде перший очний поєдинок в цьому році. У минулому сезоні тенісисти зіграли двічі: серб виграв на ATP Cup, а іспанець здобув перемогу на Ролан Гаррос.

У чвертьфіналі турніру Internazionali BNL d'Italia Новак Джокович переграв грека Стефаноса Циципас.