Калініна пробилася до другого кола турніру в Лінці
Калініна: «Думаю, що у мене буде невелика перевага над Кудерметовой»
Українська тенісистка пробилася до другого кола змагання в Лінці
![Калініна: «Думаю, що у мене буде невелика перевага над Кудерметовой»](/upload/resize_cache/iblock/a2f/916_537_2/a2faec947b8befc0c00d145668a56f8a.PNG.webp)
Фото: Jimmie48 Tennis Photography
Третя ракетка України Ангеліна Калініна прокоментувала перемогу над Мартіною Тревізан в першому колі турніру серії WTA 250 в Лінці :
«Цей матч був непростим для нас обох, тому що в суботу ми грали один проти одного на змаганнях у Франції. Я очікувала, що поєдинок буде складним, адже тоді виграла на двох тай-брейках. Чекала, що буде дуже багато затяжних розіграшів, але вийшло так, що питання було в тому, хто з нас покаже більш стабільну гру. У порівнянні з минулим матчем я намагалася більше входити в корт ».
Наступною суперницею українки стане представниця Росії Вероніка Кудерметова:
«Думаю, що у мене буде невелика перевага перед Кудерметовой, адже я вже відчула корт. Але поки особливо не хочу перемикатися на наступний поєдинок, спочатку потрібно відпочити, обговорити всі зі своїм тренером і бути готовою до матчу ».
У Лінці проходить заключний турнір WTA в сезоні. У друге коло змагання також пробилася Леся Цуренко.
Коментарі 0