Калініна вийшла у друге коло на турнірі в Австрії
Калініна – про старт на турнірі в Лінці: «Це був справді складний поєдинок»
Українська тенісистка зробила приємний подарунок на свій День народження
![Ангеліна Калініна Калініна – про старт на турнірі в Лінці: «Це був справді складний поєдинок»](/upload/resize_cache/iblock/4da/916_537_2/4da2781ba7e056c8f53a57f2f3ae2882.jpg.webp)
Ангеліна Калініна / Фото - Getty Images
Перша ракетка України Ангеліна Калініна (WTA, 31) поділилася емоціями після успішного старту на турнірі серії WTA 250 в Лінці (Австрія).«Так це був справді складний поєдинок. Думаю ви помітили, що ця дівчина подає практично кожну подачу під 200 км /год, так що було дуже непросто грати на прийомі. Зараз я просто дуже рада, що змогла завершити цей матч в двох сетах. Чим я найбільше задоволена в своїй грі сьогодні, так це, як я справлялася з її першою подачею – мені здається це було досить непогано».
«Було щось особливе вчора, в честь мого дня народження? Так, у мене була спочатку дуже особлива тенісна тренування, а потім ще не менш особлива фітнес-сесія (сміється)».
«Як я відчуваю себе в Лінці? Все відмінно, це мій третій турнір тут. Я люблю ці змагання, тут правда дуже здорово грати».
Нагадаємо, в першому раунді українка обіграла американку Аліша Паркс (6:2, 7:5).
У наступному раунді Ангеліна зустрінеться з німкенею Ганною-Ліною Фрідсам.
Коментарі 0