Костюк слідом за Калініної і Цуренко вийшла до другого кола турніру в Румунії
Калініна розгромила чергову суперницю на шляху до чвертьфіналу турніру в Клуж-Напока
Українська тенісистка віддала Фрідзам всього чотири гейми
![Калініна розгромила чергову суперницю на шляху до чвертьфіналу турніру в Клуж-Напока](/upload/iblock/70f/70fa8f904a1bbcc3e19d2346e5d4605b.jpg.webp)
Фото: БТУ
59-я ракетка світу Ангеліна Калініна пробилася в чвертьфінал турніру серії WTA 250 в Клуж-Напока, обігравши німецьку тенісистку Анну-Лену Фрідзам - 6: 2, 6: 2.
Матч тривав 1 годину і 12 хвилин. За цей час Калініна виконала 3 подачі навиліт, допустила 7 подвійних помилок і виграла 4 гейми на прийомі. Її суперниця зробила 1 ейс, стільки ж разів помилилася при введенні м'яча в гру, а також не реалізувала жодного брейк-поінта з чотирьох можливих.
Нагадаємо, попередню суперницю Калініна також розгромила, віддавши їй всього два гейми.
Крім Калініної, на турнірі в Клуж-Напока виступають Леся Цуренко і Березня Костюк.
Коментарі 0