Катерина Бондаренко: « Склалася небезпечна ситуація, але я з нею впоралася »
![Катерина Бондаренко: « Склалася небезпечна ситуація, але я з нею впоралася »](/upload/iblock/735/735ad2ccfe0602580f90298de96d4311.jpeg.webp)
Українці Катерині Бондаренко в якійсь мірі пощастило з жеребом. У першому колі кваліфікації вона виловила господиню кортів – 17-річну Шарлотту Кемпенаерс-Поч. Екзотики додає не тільки рейтинг австралійки ( поза 1 000 ), але і різниця у віці. Катерина старше суперниці на 18 років. Втім, передбачуваної легкої прогулянки не вийшло – 5: 7, 6: 3, 6: 2 на користь нашої тенісистки.
« До АТ я підійшла в хорошій формі, будинки відчувала себе відмінно. Тут, в Мельбурні, важкувато пройшла акліматизація, але потихеньку адаптуюся ».Трисетовий матч – норма, щоб розбігатися, або краще такі матчі закривати в двох партіях?
В даному випадку – три сети не норма. Звичайно, краще було б закрити з мінімальною кількістю партій.
У другому сеті ти вела 3: 0 і могла забирати подачу суперниці, маючи два брейк-болу. Замість 4: 0 стало 3: 3 і рівно на твоїй подачі. У цей момент матч міг і поплисти...
Нічого страшного не сталося, просто не вдалося виграти важкий гейм за рахунку 3: 0. Чи не приховую, склалася небезпечна ситуація, але я з нею впоралася.
Вражаюче, що вкотре ти піднімаєшся майже з нуля в рейтингу в зону « Шоломів ». Наскільки реально, що ми тебе побачимо протягом всього сезону?
У мене є сили і бажання продовжувати виступи на вищому рівні. Головне – щоб здоров'я дозволяло. Сподіваюся, що ще пограю...
У другому колі кваліфікації Катерина Бондаренко зустрінеться з 31-річною канадкою Ребеккою Марино ( 24 ).
Ігор Грачов для XSPORT.ua
Коментарі 0