Кенін пройшла Остапенко на шляху до другого кола Roland Garros

Американка перервала серію з 4 поразок
31 травня 2021р. 20:49
Софія Кенін / фото - WTA

5-я ракетка світу Софія Кенін перервала свою серію з 4-х поразок поспіль. На старті Roland Garros американка обіграла Олену Остапенко з рахунком 6: 4, 4: 6, 6: 3.

Матч тривав 2 години і 7 хвилин. Кенін жодного разу не подала навиліт, допустила 6 подвійних помилок і реалізувала 9 шансів на брейк з 10. Латвійка помилилася на подачі 4 рази і оформила 3 ейса.

Кенін зрівняла рахунок в особистих зустрічах на корті з Оленою, помстившись за поразку на Кубку Біллі Джин Кінг в 2020 році.

У наступному колі Софія зіграє проти сенсаційної співвітчизниці з 3-й сотні рейтингу Хейлі Баптист, яка в першому колі обіграла 77-ю ракетку планети Анну Блінкову.

Нагадаємо, що українка ангеліна Калініна також вийшла в друге коло Відкритого чемпіонату Франції.