Костюк: «Я хотіла б особисто познайомитися з Магучіх»
Костюк – про Олімпіаду-2024: «З нетерпінням чекаю на свій виступ і атмосферу, коли ти граєш за Україну»
Марта має великі очікуваннями від Ігро-2024 у Парижі
11:31
![Костюк – про Олімпіаду-2024: «З нетерпінням чекаю на свій виступ і атмосферу, коли ти граєш за Україну»](/upload/resize_cache/iblock/deb/916_537_2/deb4793c3a02b8f9f80232c8eda86584.jpg.webp)
Фото: ФТУ
Перша ракетка України Марта Костюк поділилася очікуваннями від Олімпійських ігор-2024:
Я ще не прилетіла на самі корти, в олімпійське містечко, тож не можу зараз поділитися всіма емоціями, які я буду переживати. Звичайно, це зовсім інший формат для мене, щось нове. А нове – це завжди хвилююче, цікаво і навіть іноді трошки страшно, але це нормально. Я з нетерпінням чекаю на свій виступ і відчути цю атмосферу, коли ти граєш за країну і без команди. Так, ми граємо в Кубку Біллі Джин Кінг за країну, але там ми граємо в команді. А тут ти граєш один. Це дуже-дуже цікавий досвід. Я сподіваюся, що він буде незабутнім. Звичайно, Олімпіада це спогади на все життя. І якщо ти один раз олімпієць, то ти назавжди олімпієць.
Нагадаємо, що Хольгер Руне пропустить Олімпіаду-2024.
Коментарі 0