Вчора 0
Сьогодні 0
Розгорнути Згорнути

Костюк прокоментувала розгромну перемогу над росіянкою на шляху до чвертьфіналу Australian Open

Марта задоволена своїм виступом
21 січня 16:02

Марта Костюк висловилася про вихід у чвертьфінал Australian Open-2024.

Ви вперше у своїй кар'єрі на турнірах Grand Slam вийшли до чвертьфіналу. Мабуть, це багато значить для вас, адже ви пройшли довгий шлях, щоб дістатися до цієї стадії. Розкажіть нам, як багато це означає для вас?

Не знаю, чесно кажучи, звісно, це дуже багато значить, але я досі, напевно, не можу це усвідомити, тому що під час перерви на дощ я сказала своєму тренеру, що навіть не відчуваю, що граю в четвертому колі. Я не знаю, я дійсно не відчувала себе так, не відчувала тиску сьогодні.

Чудово, що в мене вийшов такий матч, більше часу, щоб усе перетравити. Це був хороший матч для мене, я дуже рада, що нарешті граю так агресивно, як хочу. Дуже непросто було в попередніх матчах і зараз я дуже рада, що зіграю у чвертьфіналі.

Розкажіть нам про матч. Він був досить непростим через дощову паузу. Як вам вдалося зберегти концентрацію під час перерви на дощ?

Не знаю, думаю, це питання практики. Я думаю, ми багато працювали над цим з моєю командою, і я дуже рада бачити, що це працює, що я досягаю успіху. Це ніколи не буває просто – ти готуєшся до матчу два дні, потім виходиш на корт, ведеш 2-0, і раптом починається дощ і ти починаєш боятися, що можеш втратити цей імпульс. Чесно кажучи, в той момент я не знала чого чекати, мені хотілося просто вийти на корт і боротися, щоб скоріше завершити поєдинок.

Нагадаємо, що Костюк не залишила шансів росіянці.

Джерело: btu.org.ua Олег Шумейко-молодший