Нова Зеландія – Франція. Пряма трансляція
20:00
Третя ракетка України Марта Костюк ( WTА, 54 ) розповіла про покупку авто для одеських морпіхів, а також про волонтерську діяльність своєї «колеги по цеху» Лесі Цуренко:
«Це не було пов'язано з благодійним фондом, це було ще до того. Це була моя особиста ініціатива, я скинула Лесі Цуренко особисто свої гроші, і так придбали авто.Леся більше займається цими всіма речами, благодійними справами, за що їй величезний респект. Вона дійсно мало про це говорить, ніхто про це знає, не думаю, щоб вона хотіла, щоб багато людей про це знали, але їй велику повагу від мене за все, що вона робить».
Раніше Марта Костюк стала віце-президентом благодійного фонду, тенісистка також розповіла про свою діяльність в організації:
«В першу чергу - це допомога дітям і жінкам, які були змушені змінити місце проживання через війну. На це потрібні ресурси, на це потрібні гроші, і моя основна задача – це збирати ці кошти, шукати їх, так само представляти цей фонд на міжнародному рівні, популяризувати його в різних країнах»
Відзначимо, що колишній футболіст «Динамо» Сергій Ребров відправив на фронт вже третю машину.
Коментарі 0