Костюк: «Соррібес-Тормо не славиться активною грою, тому я часто грала у сітки»
![Костюк: «Соррібес-Тормо не славиться активною грою, тому я часто грала у сітки»](/upload/resize_cache/iblock/cf4/916_537_2/cf457fce3a067e38e816449a1e61f2b0.jpg.webp)
Третя ракетка України Марта Костюк підвела підсумки матчу другого кола Australian Open с Сарою Соррібес-Тормо:
Після матчу у мене хороші відчуття. Я налаштовувалася на складний поєдинок як морально, так і фізично, тому що в минулому році у нас був важкий матч, був рахунок 6-4 в третьому сеті. Соррібес-Тормо - любителька грати затяжні матчі, тому я рада, що все закінчилося в двох сетах, тим більше, що в першій партії я поступалася 0-3.Іспанка не славиться свій активною грою, тому я часто грала у сітки. У мене не було такого завдання, щоб постійно виходити вперед, але, думаю, я могла робити це навіть частіше. План на гру був - не помилятися, грати комбінаційно, щоб відкривати корт і забивати. Важливо було концентруватися на кожному м'ячі.
Я задоволена, що з усім впоралася, в тому числі і з умовами. Вітер сьогодні був неймовірний, постійно міняв напрямок, було дуже складно грати, то ти граєш за вітром, потім змінюєшся сторонами і вже начебто потрібно грати проти вітру, а ти знову за вітром.
Можна сказати, що потрібно було виграти некрасиво. Не так, коли ти правильно підходиш до м'яча і забиваєш. У нас були просто жахливі розіграші, ми тикали ці м'ячі, аби потрапити, тобто, це не була красива гра, але я рада, що впоралася.
Нагадаємо, що в наступному матчі Костюк зіграє з Паулою Бадосою.
Коментарі 0